Jak kochają Byki

Jak kochają Byki

Byk w miłości należy do osób bardzo zaborczych. Partnera z którym się związał – nawet na krótko – traktuje jak swoją własność.
/ 12.07.2010 09:49
Jak kochają Byki

W żadnym wypadku nie pozwoli mu na daleko idącą samodzielność. Będzie prowadził go za rączkę przez meandry życia i jakikolwiek bunt będzie duszony w zarodku.

Cecha ta właściwa jest zarówno paniom spod tego znaku, jak i panom. Osoby spod znaku Byka, każdy związek uczuciowy traktują śmiertelnie poważnie. Zdaniem ich byłych partnerów, aż za poważnie. Należą do zazdrośników i zazwyczaj nie wybaczają okazjonalnych flirtów, czy skoków w bok. Byk jest z natury monogamiczny i inna opcja zachowań partnerskich dla osób spod tego znaku nie istnieje. Z tego też powodu Byki mają trudności ze znalezieniem odpowiedniego dla ich potrzeb partnera.

Zobacz także: Sex horoskop

Razem ze Skorpionem, Byk zaliczany jest do najbardziej zmysłowych znaków zodiaku. On nie spocznie w swych staraniach, dopóki obiekt westchnień nie wywiesi białej flagi na znak uległości i poddania. Brzmi interesująco, prawda?

Uwielbiają wstępne igraszki miłosne. Nie na darmo ich znakiem rządzi Wenus. Flirtując lubią mieć oczywiście wszystko pod kontrolą i raczej niechętnie przyjmują do wiadomości nagłe zwroty akcji i niespodzianki. No chyba, że będzie to zaproszenie na kolację do najdroższej restauracji w mieście.

To, że Byk lubi flirtować nie oznacza, że gustuje w przelotnych romansach i jednonocnych, uroczych spotkaniach. Należy do klubu, który skupia osoby stawiające na jakość, a nie na ilość. Sprawy intymnie traktują niezwykle poważnie i zazwyczaj nie interesują ich jednorazowi partnerzy. Zdecydowanie to nie jest w ich stylu.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Byki

Jeśli się już z kimś zwiążą i mają tą pewność, że jest to związek na długo, najczęściej natychmiast przystępują do konsumpcji. Nie uznają półśrodków i nie należą do osób, które robią to dopiero po ślubie. Seks dla osób spod znaku Byka jest czymś tak naturalnym jak powietrze. W razie odmowy oczywiście nie pogniewa się, bo jest za dobrze wychowany, ale będzie to dla niego sygnał, że należy się nad tym wszystkim głęboko zastanowić.

Wybredny - co do wyboru miejsca miłosnych igraszek. Na pewno odpada ławka w parku, polana w lesie, gdzie kąsają komary i tylne siedzenie samochodu. No chyba, że byłaby to kilkunastometrowej długości limuzyna. Wtedy Byki mówią zdecydowane tak.

Kochają się namiętnie i seks w wydaniu Byka ma znamiona szaleństwa. Ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie cofną się przed wypróbowaniem kolejnej dziwnej pozycji, podpatrzonej w kolorowym magazynie. Seks z Bykiem przypomina często popisy akrobatyczne, lub szalony taniec na linie. Przed spotkaniem z nim nie zaszkodzi wziąć parę lekcji rozciągania mięśni. Najlepsza byłaby yoga. Gorąco polecamy.