Zanim będziecie przeżywać ceremonię ślubu i atrakcje weselne - zabezpieczcie się przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

Horoskop małżeński dla Skorpiona

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 03.06.2011 10:22
Zanim będziecie przeżywać ceremonię ślubu i atrakcje weselne - zabezpieczcie się przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

Żona Skorpion

Kobiety spod tego znaku pełne są pasji i namiętności. To dlatego uważa się je za znakomite kochanki. Bujna wyobraźnia i szalone pomysły sprawiają, że żona Skorpion wciąż intryguje swojego męża. Pani Skorpion potrzebuje jednak silnych emocji, aby mogła czuć się naprawdę szczęśliwa. Jeśli małżonek nie może jej tego zapewnić, pani Skorpion oddaje się swoim pasjom lub popada w melancholię, która może przerodzić się w depresję.

Zobacz także: Jak kochają Skorpiony?

Żona Skorpion nie potrzebuje nadmiernej czułości czy współczucia. Od swojego męża oczekuje przede wszystkim zabezpieczenia materialnego i wspólnoty zainteresowań. Jest kobietą pewną siebie i niezależną, dlatego nie boi się zdrady czy samotności. Twardo stąpa po ziemi i często nie wierzy w prawdziwą miłość. Związek traktuje jako wspólną realizację planów na przyszłość, a posiadanie potomstwa nierzadko ma dla niej wymiar pragmatyczny.

Jako matka jest jednak rozsądna i konsekwentna – stara się wychować dzieci najlepiej jak potrafi. Jej dzieci nie mają może tyle beztroski i pobłażliwości, co ich rówieśnicy, ale są wychowane według racjonalnych zasad, które zwykle procentują w przyszłości.

Mąż Skorpion

Mężowie spod tego znaku są flirciarzami, wrażliwymi na kobiece piękno. Wystarczy im zalotne spojrzenie, by umówić się na upojną randkę. W takich krótkotrwałych związkach często postępują egoistycznie i nie wahają się przed zdradą, jeśli tylko pojawi się ku temu okazja. Zwykle takie przelotne romanse niewiele dla nich znaczą.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Skorpiona?

Prawdziwie zakochany Skorpion potrafi być opiekuńczy i niezwykle czuły. Jeśli naprawdę zależy mu na żonie, można mu wybić z głowy inne kobiety. Wystarczy odrobina fantazji, kolacja przy świecach czy zmysłowa bielizna, by mąż Skorpion na nowo odkrył piękno swojej żony.

Skorpion bywa surowy i oschły w stosunku do swoich dzieci. Wynika to z faktu, że ma problemy z okazywaniem uczuć. Trzeba cierpliwie szukać klucza do jego serca, a kiedy już się go znajdzie, nie można zbyt często stosować tych samych chwytów, bo wkrótce się zorientuje i ponownie zamknie się w swoje skorupie.