Horoskop małżeński dla Byka

Horoskop małżeński dla Byka

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 02.06.2011 16:15
Horoskop małżeński dla Byka

Żona Byk

Panie spod znaku Byka to wspaniałe żony i opiekunki domowego ogniska. Potrafią połączyć karierę zawodową z rolą gospodyni, żony i matki. Niezwykle cenią sobie stabilizację życiową, dlatego nie są skłonne do zmiany partnerów. Często jednak mają tendencje do dominacji nad mężem – uważają, że nikt tak dobrze jak one nie potrafi rozporządzać domowym budżetem oraz podejmować rodzinnych decyzji. Zwykle tak się jednak składa, że Panie spod tego znaku trafiają na bardzo ugodowych mężów, którzy za cenę własnego spokoju dają wolną rękę impulsywnym żonom.

Zobacz także: Jak kochają Byki?

Żona Byk jest kobietą niezwykle pociągającą. Zna tajniki uwodzenia i potrafi je wykorzystać w stosunku do własnego męża – nie potrzebuje flirtów czy nowych podniet. W stosunku do partnera bywa jednak chorobliwie zazdrosna, najmniejsze podejrzenia potrafi zamienić w scenę zazdrości. Wszystko to jednak wynika z ogromnej miłości, jaką darzy męża.
Dzieci Pani Byk są zdyscyplinowane i posłuszne, ponieważ ich matka jest osobą wymagającą i stanowczą. Ich dzieciństwo jest pełne zagranicznych wojaży i zabaw na świeżym powietrzu. Od najmłodszych lat Pani Byk wzbudza w swoich pociechach zamiłowanie do sportu i aktywnego trybu życia.

Mąż Byk

Mężczyzna spod znaku Byka jest praktyczny i racjonalny. Dopóki poszukuje życiowej partnerki bywa wprawdzie romantyczny, zaś kiedy ją poślubi, jego celem staje się wyłącznie założenie rodziny. Byk dąży do osiągnięcia życiowej stabilizacji, a posiadanie żony i potomstwa są według niego gwarantem spokojnego życia.

Mąż spod tego znaku jest opiekuńczym partnerem i rozsądnym gospodarzem. Potrafi utrzymać rodzinę i jest racjonalnie oszczędny. Nie można jednak zarzucić mu skąpstwa. Kiedy odłoży trochę gotówki, stać go na hojny gest – zabierze rodzinę na wystawny obiad lub zagraniczną wycieczkę.

Ojciec Byk jest człowiekiem dość poważnym i zdyscyplinowanym. Często inwestuje w edukację swoich dzieci, lecz nie traci pieniędzy na ich kaprysy. Jest bezkonfliktowy i taktowny, a także opanowany – nawet w najtrudniejszych sytuacjach trudno go wyprowadzić z równowagi. Brakuje mu jednak szaleństwa i poczucia humoru, dlatego dzieci traktują go bardziej jak mentora niż przyjaciela.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Byka?