Żona Baran jest wprawdzie dobrą i troskliwą matką, ale jej mąż powinien się liczyć z tym, że większość rodzicielskich obowiązków spadnie na niego.

Horoskop małżeński dla Barana

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 02.06.2011 13:56
Żona Baran jest wprawdzie dobrą i troskliwą matką, ale jej mąż powinien się liczyć z tym, że większość rodzicielskich obowiązków spadnie na niego.

Żona Baran

Tajemnicza Pani Baran sprawia wrażenie kobiety chłodnej i zasadniczej. Dlatego jej zdobywcą może być jedynie mężczyzna odważny i pewny siebie. W takim tylko dostrzeże partnera godnego jej urody i elokwencji. Żona Baran bywa rozkapryszona i wymagająca. Często chce dominować nad mężem i samodzielnie podejmować rodzinne decyzje. Jeśli partner jej na to nie pozwoli, staje się wojownicza i mściwa, co często prowadzi do kłótni. Na szczęście małżeńskie utarczki są intensywne, lecz krótkotrwałe, a po rodzinnej burzy szybko pojawia się tęcza.

Zobacz także: Jak kochają Barany?

Pani Baran jest kobietą intrygującą i zmysłową. Cieszy się opinią znakomitej kochanki, a jej zalotne spojrzenie i nieustanna dominacja w towarzystwie sprawia, że ma mnóstwo cichych wielbicieli. Mąż Pani Baran powinien pamiętać, że jego żona jest osobą rozrywkową i pełną entuzjazmu oraz uwielbia luksusowe życie i dalekie, egzotyczne podróże.

Żona Baran jest wprawdzie dobrą i troskliwą matką, ale jej mąż powinien się liczyć z tym, że większość rodzicielskich obowiązków spadnie na niego. To zwykle on będzie musiał prać pieluchy i gotować obiadki, zaś ona z przyjemnością wystroi malucha w nowe ubranka i pójdzie z nim na spacer.

Mąż Baran

Mężczyzna spod znaku Barana to urodzony kobieciarz. Każda okazja jest dla niego dobra, by wdać się w mały, niewinny flirt, nawet wtedy, gdy na jego palcu błyszczy obrączka. Dlatego związek z Baranem to ciągłe ryzyko i niepewność. Jego żona powinna nieustannie dbać o swój wygląd i zaskakiwać męża romantycznymi pomysłami, ponieważ nuda w związku to dla niego wystarczający argument, by pozwolić sobie na mały skok w bok.

Zobacz także: Jakim ojcem jest mężczyzna spod znaku Barana?

Mąż Baran jest znakomitym kochankiem, który nawet po kilkunastu latach małżeństwa potrafi spędzać z żoną upojne chwile przy blasku świec i butelce czerwonego wina. Jest mistrzem w budowaniu romantycznego nastroju i stopniowaniu emocjonalnego napięcia.

Baran nie zawsze sprawdza się w roli ojca, głównie dlatego, że jest niepraktyczny i impulsywny. Nie potrafi spokojnie wytłumaczyć dziecku, że źle postępuje, lecz od razu wpada w złość.

Jego wrodzona ciekawość świata sprawia jednak, że tata Baran może być znakomitym przewodnikiem i nauczycielem, który potrafi zaszczepić w swoich pociechach zamiłowanie do wiedzy, dalekich podróży i ciekawych przygód.