Relacje pana Strzelca z innymi znakami zodiaku

Relacje pana Strzelca z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Strzelca? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka?
/ 21.06.2010 15:55
Relacje pana Strzelca z innymi znakami zodiaku

Z panią spod znaku Barana

Może być ciekawie. Oboje obdarzeni są podobnymi temperamentami, a jak wiadomo powszechnie (chociaż niektórzy kwestionują ową mądrość) miłość fizyczna jest podstawą zdrowych relacji w związku dwojga ludzi. Na pewno namiętności w tej kombinacji nie sposób nie zauważyć. Oboje lubią poznawać świat nie tylko za pomocą słów. Pan spod znaku Strzelca łatwo wybaczy pani Baran jej malutkie flirty. Jemu to nie przeszkadza, tym bardziej, że sam aniołem nie jest. Warto spróbować, gdy się postarają przed nimi wielka przyszłość. Do dzieła.

Z panią spod znaku Byka

Pan spod znaku Strzelca spotykając na swojej życiowej drodze uroczą panią Byk stoi przed nie lada dylematem. Z jednej strony kobieta ta posiada taki seksapil, że aż chciałoby się na dłużej. Z drugiej strony, czy naprawdę warto? Ona stateczna, nie lubi jak wokół niej dzieje się za dużo. On z kolei nie lubi jak jest za cicho. Zresztą dla pana Strzelca - ceniącego nad wszystko prostotę – pani Byk ma za skomplikowaną naturę. Na ten szczyt za długo trzeba byłoby się wpinać, a po za tym tak za bardzo nie wiadomo co na nim jest. Panowie powinni się zastanowić nad wyborem innej partnerki. Jako przyjaciółka tak, partnerka nie.

Zobacz także: Pozycje partnerów podczas snu

Z panią spod znaku Bliźniąt

Energia, którą wokół siebie roztacza ta para, wystarczyłaby na ogrzanie dużego miasta. Oczywiście większość tej energii ulatuje w zaciszu sypialni. Łączą ich także wspólne wypady do przyjaciół i bujne życie towarzyskie. Przeszkodą w ich związku może być skłonność zarówno jego jak i jej do prowadzenia flirtu z płcią przeciwną. Jeśli panu spod znaku Strzelca na początku znajomości nie będzie przeszkadzała tendencja do rannych powrotów pani spod znak Bliźniąt, to może się udać. Niewykluczone, że pani Bliźniaczka szybko się zakocha. Wówczas wszystko się ułoży jak w najpiękniejszej bajce. Warto spróbować.

Z panią Rak

Ciężki orzech do zgryzienia będzie miał Strzelec z tą romantyczną kobietą spod znaku Raka. Z jednej strony tej kobiety nie można nie lubić. Urocza i nieprzeciętna, aż się prosi o kochanie.

Ale co z tego drogi Strzelcu wynika? Związanie się z panią Rak będzie wymagało od ciebie wyrzeczeń i zmiany nastawienia na bardziej prorodzinną. Czy twoja natura to wytrzyma? Czy przezwyciężysz swoją chęć uczestniczenia w kolejnej imprezie, zamiast towarzyszyć swojej kobiecie w cieple domowego ogniska? Odpowiedź może być tylko jedna. Nie! Więc nie zawracaj sobie głowy i szykuj strzały na następną ofiarę.

Z panią spod znaku Lwa

Pani Lew pragnie mieć mężczyznę na własność. W związku z panem Strzelcem taka postawa nie ma szans na zrozumienie. Jego oczywiście będzie podniecała dzika namiętność kotki jaką roztacza wokół siebie lwica i rzeczywiście mogą się spełnić nie raz i nie dwa w łóżku i po za nim. Ale monogamia nie leży w naturze Strzelca i przy boku jednej kobiety wytrzyma najwyżej trzy miesiące. Nie warto się nawet łudzić i oszukiwać. Jakim cudem Lwica wytrzyma wasze skoki na inne drzewka? Dla dobra panów spod znaku Strzelca: pani Lew jako bliska przyjaciółka tak. Jako żona i partnerka nie.

Z Panną

Mimo różnic w charakterze i odmiennych temperamentów, ta kombinacja ma wiele szans na to, aby była udana. Z jednej strony szalony nieco Strzelec, który poznaje otaczający go świat za pomocą wszystkich zmysłów – łącznie z zmysłem dotyku. Z drugiej spokojna i ustatkowana Panna, patrząca na wszystko z dystansem i ze zdrowym rozsądkiem. Dla kąpanych w gorącej wodzie Strzelców Panna będzie orzeźwiającym zimnym prysznicem, który ich sprowadzi czasami na ziemię. Strzelec nie powinien się obawiać Panny. Ona nawet przymknie oko za jego wyskoki w bok. Cud kobieta, prawda? Do dzieła.

Z panią spod znaku Wagi

Chwiejna, ale namiętna Waga przypadnie do gustu panu Strzelcowi. Przy kobiecie spod tego znaku ten biegający z łukiem Amora mężczyzna ma szansę się zestarzeć. Oprócz buzującej namiętności, Wagi posiadają także szereg innych przymiotów, które bardzo odpowiadają Strzelcowi. Najbardziej panu będzie się podobała umiejętność słuchania tego, co ma do powiedzenia. Warto. Konstelacje są na tak.

Z panią Skorpionem

Stała w uczuciach pani spod znaku Skorpiona będzie tylko kolejnym kwiatkiem, na który on będzie próbował wskoczyć. A jeśli mu się uda, długo tam nie zostanie. Zbyt wiele ich dzieli, aby mogli żyć ze sobą długo i szczęśliwie. Pan spod tego znaku nie zrozumie domatorstwa pani Skorpiona. I jej złośliwości.

Ona z kolei woli porozmawiać w domu na poważne tematy niż iść z nim na kolejną imprezę i patrzyć jak flirtuje z jej koleżankami. Panowie czy chcecie się związać z żandarmem? Chyba nie, więc do darowania.

Z panią spod znaku Koziorożca

Zamknięta w sobie i spokojna pani spod znaku Koziorożca raczej nie spodoba się panu Strzelcowi. To, co go pociąga w kobiecie, to brak purytańskich zahamowań i chęć przeżycia ekscytującej przygody – najlepiej z samym Strzelcem. Pani Koziorożec oczywiście chętnie zgodzi się na przygodę, pod warunkiem, że wszystko z góry będzie zaplanowane. Oczywiście takie podejście znamionuje fakt niezrozumienia tematu wspólnego przeżywania przygód i prawdopodobnie pan Strzelec szybko ucieknie. I bardzo dobrze, bo nie pasują do siebie.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Strzelce

Z panią Wodnik

Konstelacje gwiazd mówią, że na długi związek z panią spod tego znaku Strzelec nie powinien sobie pozwolić. Owszem, pani Wodnik lubi, tak jak pan Strzelec, przygody, ale kto powiedział, że muszą je przeżywać razem? Jest to niezależna kobieta, na którą nie podziała niestety urok osobisty pana Strzelca, tak jak on by tego chciał. Jak bliska przyjaciółka, na ramieniu której można się czasami wypłakać – tak. Jak partnerka na całe, lub chociażby pół życia – nie.

Z panią spod znaku Ryb

Kobieta spod znaku Ryb pod każdym względem nie pasuje do temperamentu pana Strzelca. On lubi jasne sytuacje – tak jest tak, nie jest nie. Czarne - czarne, białe – białe. Niestety pani Rybka nigdy nie jest do końca przekonana, czy czarne jest rzeczywiście czarne, a może trochę białe? Jej niezdecydowanie będzie go doprowadzało do szewskiej pasji. Jeśli pan Strzelec nie chce zostać na stare lata szewcem niech zapomni.