Wzgórek Wenus – czytanie z dłoni

Wzgórek Wenus – czytanie z dłoni

Najbardziej rzucający się w oczy i z pewnością najłatwiejszy do znalezienia na dłoni jest wzgórek Wenus. Jaki wpływ ma na nasze życie? Jak czytać z dłoni?
Wzgórek Wenus – czytanie z dłoni

Wzgórek Wenus pasja życia, ciepło, miłość, zmysłowość, witalność, siły życiowe oraz umiłowanie życia

Wzgórek Wenus (E) znajduje się w podstawie kciuka, a otacza go linia życia. Odnosi się do miłości, uczucia, namiętności oraz witalności.

Zobacz także: Co mówi o Tobie Twój kciuk?

Jeśli ten wzgórek okaże się dość wysoki, osoba taka będzie optymistyczna, entuzjastyczna, czuła oraz życzliwa. Będzie w pełni cieszyć się życiem i poczuje się najszczęśliwsza w odpowiednim związku. Osoba owa żarliwie ustosunkuje się do życia i będzie miała mnóstwo energii oraz zapału.

Ten wzgórek stanowi istotny czynnik przy określaniu współistnienia. Wysokość wzgórka odsłania, jak namiętna jest dana osoba. Oczywiście w związku, w którym u jednej strony wzgórek Wenus jest wysoki, ale u drugiej jest on niemal płaski, zaistniałyby olbrzymie trudności. W praktyce chcemy, aby oba wzgórki Wenus miały mniej więcej tę samą wysokość.

Linia życia określa, na ile szeroki jest ów wzgórek. Duży ujawnia kogoś hojnego, oddanego, wyrozumiałego oraz liczącego się z innymi. Osoba ta będzie również wolna od uprzedzeń, ciepła i entuzjastyczna.

Zobacz także: Co o naszej osobowości mówi kształt paznokci?

Wąski wzgórek Wenus, tworzony w momencie otoczenia kciuka linią życia, ujawnia kogoś przezornego, apatycznego, któremu brak jest energii oraz namiętności.

Możesz zwiększyć rozmiar oraz jakość Twojego wzgórka Wenus, częściej kochając się. Na wzgórku Wenus występują także linie seksualnego zadowolenia. Znajdują się one po stronie dłoni pomiędzy nadgarstkiem oraz początkiem drugiego paliczka kciuka. Wskazują one na stopień przyjemności oraz satysfakcji, której osoba doświadcza w okresie aktywnego współżycia płciowego.

Artykuł jest fragmentem książki Richarda Webstera "Czytanie z dłoni dla początkujących", wyd. Studio Astropsychologii