Tarot i astrologia w praktyce – recenzja książki

Tarot i astrologia to potężne sztuki wykorzystywane we wróżbiarstwie. Czy ich połączenie pozwoli ci na odczytanie przyszłości? W jaki sposób obie te sztuki wpływają na codzienne życie? Czy dzięki nim będziesz mogła lepiej poznać samą siebie i ludzi, którzy cię otaczają? Na te i wiele innych pytań odpowiada Beata Matuszewska, autorka książki „Tarot i astrologia w praktyce”.
/ 09.05.2013 12:51

Tarot jest sztuką  wizualną, polegającą na intuicji maga, czytającego karty. Astrologia to nauka oparta na matematyce i logice. Co możesz uzyskać dzięki połączeniu tych obu dziedzin? Autorka książki udowadnia czytelnikom, że te dwa zupełnie różne kierunki mają ze sobą wiele wspólnego i pozwalają na uzyskanie dokładnej i precyzyjnej broni przeciwko negatywnie odbieranemu losowi. Tarot i astrologia uzupełniają się, pozwalając na określenie czasu jakiegoś zdarzenia. Autorka w swojej książce wyjaśnia jak używać i interpretować wieloznaczne symbole. Beata Matuszewska pokazuje również jak w prawidłowy sposób odczytać horoskop, w jaki sposób żywioły wpływają na nasze codzienne życie i czy położenie planet może zdecydować o powodzeniu lub porażce. 

Zobacz też: Ile zapłacisz u wróżki?

Tarot i astrologia w praktyce

Okładka książki "Tarot i astrologia w praktyce" /Fot. Materiały prasowe Studio Astropsychologii

Zobacz też: Tarot - zabawa czy przekleństwo

Książkę "Tarot i astrologia w praktyce" możemy podzielić na dwie części. W pierwszej autorka umieszcza informacje dotyczące różnych aspektów wiedzy ezoterycznej, w drugiej - skupia się na objaśnieniu znaczenia kart karota. Książka została stworzona z myślą o osobach, które chcą przejąć kontrolę nad własnym życiem, móc przygotować się na szczęście, bądź jego brak i lepiej zrozumieć samego siebie. Dzięki połączeniu tarota i astrologii dowiesz się kiedy coś ważnego wydarzy się w twoim życiu, kiedy inni ludzie źle ci życzą i czy nadszedł czas na wielkie zmiany. Książka Beaty Matuszewskiej pozwoli ci na poznanie i umiejętność zastosowania zasad wróżbiarskich w życiu, przez co może się ono stać lepsze i szczęśliwsze.

Redakcja poleca

REKLAMA