wróżka przewidziała pandemię koronawirusa fot. Adobe Stock

Medium z USA przewidziała koronawirusa z niezwykłą dokładnością. Zobaczyła też, co czeka nas po pandemii

Medium Sylvia Browne w swoich wizjach wyraźnie zobaczyła pandemię koronawirusa. Przewidziała ją z dokładnością co do roku i do objawów choroby. Widziała też, kiedy ten stan się zakończy i co czeka nas w przyszłości.
/ 20.05.2020 12:24
wróżka przewidziała pandemię koronawirusa fot. Adobe Stock

Sylvia Browne to amerykańska medium i parapsycholog, która przewidziała, że koronawirus nadejdzie i dokładnie opisała jego skutki, a przede wszystkim objawy wywołanej przez niego choroby COVID-19. Jej wizja w niczym nie przypomina tej opisywanej przez słynną jasnowidzkę Babę Wangę, czy polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, którzy wróżyli światu rychły upadek. Co w takim razie nas czeka? 

Sylvia Browne - przepowiednia dotycząca koronawirusa

W 2007 roku medium wydała książkę „Co nas czeka?”. Chociaż kobieta zmarła w 2013 roku, wiele z jej słów się potwierdziło. W tym przewidywania Browne dotyczące globalnej pandemii, jaka ma opanować świat. Medium z niezwykłą dokładnością opisała, kiedy pojawi się nowa choroba i jak będzie atakować ludzkie organizmy.

Około 2020 roku ostra, przypominająca zapalenie płuc choroba rozprzestrzeni się po świecie, atakując płuca i oskrzela, nie poddając się żadnej znanej terapii - napisała

Trudno odmówić Browne wiarygodności, kiedy jej wizja spełniła się w tak dużym stopniu. Czy to oznacza, że przyszłość po pandemii będzie dla nas mroczna i rozpocznie się światowy kryzys? A może wszystko wróci do normy i będziemy znów cieszyć się znanym nam stylem życia? Sylvia Browne opisała również i to. Jej przewidywania są zdecydowanie optymistyczne. 

Niemal równie zagadkowy jak sama choroba będzie fakt, że zniknie ona równie nagle, jak się pojawiła, zaatakuje ponownie po dziesięciu latach, a potem zniknie całkowicie - napisała medium

Sylvia Browne - przepowiednia o końcu świata

Medium przewidziała również, co doprowadzi nasz świat do końca. Jej zdaniem winni będą ludzie, którzy nie będą szanować planety Ziemi i przestaną się o nią troszczyć. Ogromne zniszczenia środowiska sprawią, że świat przestanie być dla nas przyjaznym miejscem, umożliwiającym nam życie i funkcjonowanie. 

Zobacz więcej wiadomości z Polski i ze świata:
Żeby wejść na plażę latem, będziesz stać w kolejce? Nowe zasady mogą nas mocno ograniczać
Chińskie władze nie informowały mieszkańców, że koronawirus jest zaraźliwy. Kłamstwo wyszło na jaw 
„Sklep z noworodkami” dzieci urodzone przez surogatki nie mogą trafić do rodziców z powodu epidemii 
Zuzanna Wiewiórka nagrodzona medalem Wymiaru Sprawiedliwości. Młoda działaczka pro-life wzbudza kontrowersje