Ni to wróżba, ni to obserwacja, ale z pewnością może okazać się dla Ciebie przydatną nauką. Umiejętność czytania z ludzkiej twarzy przydaje się bardzo w życiu. Z pewnością już nie raz się o tym przekonałaś. Wiedząc z kim mamy do czynienia, łatwiej jest nam z nim postępować i zachowywać się odpowiednio w jego towarzystwie. Więc przystąpmy już do wypisania najważniejszych punktów.
Zobacz także: Chiromancja, czyli wróżenie z dłoni
Wybierz sobie cel. Skup się i zastanów, który z poniższych opisów najlepiej będzie odzwierciedlał czoło kandydata. Oto opisy:
Płaskie czoło – ludzie chytrzy i niesympatycznie, nie powinno im się ufać; żyją zgodnie z zasadą „cel uświęca środki”; ich jedyną ambicją są zaszczyty i to do nich przede wszystkim dążą; brakuje im prawdziwej empatii, z nikim tak naprawdę się nie przyjaźnią, są samotni, ale im to nie przeszkadza.
Niskie czoło – nie ufaj tym ludziom, bo Cię zdradzą w trudnym momencie; cechuje ich tchórzostwo; nie mają własnego zdania, podporządkowują się nieustannie innym; szukają towarzystwa ludzi silnych i wpływowych, by się podpiąć pod nich, by kąpać się w ich sławie; nie wiadomo czego się po nich spodziewać.
Zobacz także: Znaki szczególne na dłoniach
Niskie i owalne czoło – ludzie dobrzy, ale słabi; możesz się na nich oprzeć, nie zdradzą Cię, będą Cię wspierać w każdym Twoim działaniu; będziesz mogła na nich liczyć; osoby te rzadko coś osiągają, za szybko tracą wiarę we własne siły, potrzebują silnej motywacji i wsparcia z zewnątrz.
Wysokie czoło – ludzie Ci są podobni do tych, którzy mają niskie i owalne czoło; jest to elita intelektualna, ale pozostająca w cieniu; brak im odwagi i siły wewnętrznej, by walczyć o swoje, by bronić swoich myśli i przekonań; wybierają życie w cieniu, bo jest prostsze, bo są na nie skazani; dopiero z pomocą kogoś silnego są w stanie osiągnąć szczyty.
Średnie czoło – to zwykle ludzie, którzy mają dobre samopoczucie, są optymistami; zarażają wszystkich wokół swoją energią i wesołością; skupiają wokół siebie mnóstwo ludzi; żyją towarzystwem, kochają zabawiać innych, co jednak wcale nie znaczy, że sami czasami nie cierpią w duchu; przyjaciele i towarzysze podróży.
A teraz porównaj. I co, sprawdziło się?