Weź kości do gry i znajdź odpowiedzi na swoje pytania.

Jak wywróżyć przyszłość z kośćmi do gry?

Każdy z nas chciałby poznać przyszłość, znaleźć odpowiedzi na pytania, które nas nurtują tak strasznie, że aż nie możemy spać i jeść. Weźcie swoje kości do gry i razem z nami spróbujcie znaleźć te odpowiedzi.
/ 28.04.2011 19:25
Weź kości do gry i znajdź odpowiedzi na swoje pytania.

Kości do gry znane były już naszym starożytnym przodkom, nie lekceważmy więc ich siły. Jeśli podejdziemy do wróżby z należytym szacunkiem i w pełni skoncentrowani, może faktycznie kości uchylą przed nami rąbka tajemnicy. Nigdy nie wiadomo. Jedno jest jednak pewne – nawet jeśli wróżba nie wyjdzie po naszej myśli, nie załamujmy rąk i nadal próbujmy spełnić swoje marzenie, kto bowiem może wiedzieć, czy akurat los nie spłatał nam niemiłego figla.

Przygotowanie do wróżby

Przed wróżeniem powinnaś oczyścić pokój ze wszelkich emocji. W tym celu dobrze będzie, jeśli otworzysz wszystkie okna, a potem na chwilę opuścić pokój. Przewietrzy się, atmosfera się wyrówna. Do wróżenia nie potrzebujesz świeczek i grobowej muzyki z radia, wystarczy, że się skoncentrujesz i wygrzebiesz ze starych gier dwie kości (kostki) do gry. Jesteś już gotowa.

Zobacz także: Wróżby - wierzyć czy nie?

Wróżba

Kości rzucaj zawsze w tym samym momencie, w przeciwnym razie wróżba będzie nieważna. Przed wyrzuceniem ich musisz na głos wypowiedzieć swoje zapytanie. Pamiętaj – powinno być ono konkretne, inaczej uzyskana odpowiedź może okazać się błędna. Jak już wyrzucisz kości, zsumuj liczbę ich oczek – suma ta będzie zarazem odpowiedzią na Twoje pytanie.

A oto lista odpowiedzi, których kości mogą Ci udzielić:

2 – sprawa stracona, nie warto dalej w to brnąć
3 – wszystko jeszcze może się wydarzyć
4 – cel osiągniesz, jeśli będziesz rozważnie postępować, zachowaj umiar, a uda Ci się osiągnąć to, o czym marzysz
5 – droga do celu będzie trudna, ale uwieńczona sukcesem
6 – super, możesz być spokojna o przyszłość
7 – wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos, nie odrzucaj rad znajomych
8 – pamiętaj, że cierpliwość jest cnotą
9 – rozsądek jest matką sukcesu
10 – czy to aby nie zamek na lodzie? Próbuj, ale uważaj
11 – mało możliwe, a nigdy nie mów nigdy
12 – wygląda dobrze

Zobacz także: Karciane wróżby

Wróżenie z kośćmi do gry to również wspaniała forma spędzenia czasu z przyjaciółkami. Nic tak nie zbliża jak wyjawianie sekretów i magia. Miłej zabawy!