Numerologia partnerska – związek 3 z 2

radość i seks, Fotolia
Tych dwoje może połączyć głębokie i silnie uczucie. Jednak to, czy ono przetrwa, w dużej mierze będzie zależało od partnera spod trójki, który w tej relacji będzie mocniejszą stroną.
/ 26.09.2016 13:09
radość i seks, Fotolia

Osoby, których liczbą jest dwójka, są niezwykle uczuciowe i nastawione na świat. Tacy ludzie uwielbiają opiekować się innymi, najlepiej też sprawdzają się właśnie w takiej roli.. Dla niech nie ma lepszego zadania niż niesienie pomocy potrzebującym. Są doskonałymi przyjaciółmi, gdyż nie tylko potrafią słuchać, ale także pomóc, a co równie istotne dochowują powierzonych im sekretów.

Trójka w tej relacji z pewnością będzie tą mocniejszą stroną. Ona ze swoją spontanicznością, dynamiką i pomysłowością będzie prowadzić dwójkę przez świat. W tej relacji obydwie strony mogą być zadowolone. Trójka – gdyż będzie czuła się doceniona i nieustannie podziwiana, dwójka z kolei znajdzie osobę, której będzie mogła słuchać, którą się zaopiekuje.
Jednak sytuacja wcale nie musi wyglądać tak kolorowo. Nawet wrażliwa i spokojna dwójka może poczuć się niedoceniona i przygnieciona ogromem obowiązków narzuconych na siebie.

Osoba o liczbie trzy nie powinna zapominać, że w związku liczą się zawsze dwie osoby, nawet jeśli ta druga zdaje się o sobie nie pamiętać. Jeśli trójka nie zadba o samopoczucie dwójki, związek nie będzie miał przyszłości. Partner poczuje się osamotniony, a przede wszystkim niepotrzebny, a tym samym nie będzie czuł, że przynależy do tej drugiej osoby. Jeśli więc trójka chciałaby zatrzymać dwójkę, powinna czasami zapomnieć o sobie i skupić się na partnerze – wtedy będzie szansa na faktyczny związek z przyszłością.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA