Chcesz być normalny czy szczęśliwy?

"Chcesz być normalny czy szczęśliwy? Przełom w życiu" to książka napisana przez Roberta Betza. To psycholog i doradca życiowy, który napisał już wiele podobnych poradników. Jeśli chcesz zacząć żyć w zgodzie z samym sobą i otworzyć się na prawdziwe szczęście - ta książka jest dla Ciebie. Uważaj! Ta książka odmieni zupełnie Twoje życie. Takie ostrzeżenie znajdziesz już na wstępie poradnika.
/ 06.09.2012 08:59

Jak często miewasz wrażenie, że życie przepływa Ci przez palce? Czyż nie odczuwasz, że zostałeś w pewnym stopniu nieświadomie uwięziony i zmuszony do kierowania się określonymi normami, i że musisz spełnić pewne oczekiwania? A co z Tobą? Co z Twoimi pragnieniami, marzeniami i szczęśliwym życiem prowadzonym w zgodzie z samym sobą? Czas na zmiany!

Zobacz też: Twoje motto życiowe

Ta książka doda Ci odwagi, by uczynić swoje życie wspaniałą przygodą.Dzięki niej zrzucisz z siebie ciężar stresu i nauczysz się dbać o własne dobro. Znajdziesz tu niezawodne sposoby na zaprzestanie stawiania się w roli ofiary i traktowania strachu jako motoru napędowego swoich działań. Autor zdradzi Ci także tajniki świadomego i w pełni odpowiedzialnego rodzicielstwa. Czas zacząć żyć w zgodzie z samym sobą i otworzyć się na prawdziwe szczęście, które zapewni Ci ogromną satysfakcję i zagwarantuje wolność. Receptę na nowe życie wystawi Ci Robert Betz.

Okładka książki

fot. Studio Astropsychologii

Zobacz też: Który znak zodiaku jest najlepszy na męża

Dzięki tej książce uświadomisz sobie, że wszystko co robisz uzależnione jest wyłącznie od Ciebie samego. Specjalnie opracowane przez autora medytacje, będą dla Ciebie inspirującym drogowskazem i cenną pomocą na drodze Twojej przemiany dotychczasowej rzeczywistości. Weź życie we własne ręce i nadaj mu całkowicie nowy kierunek. Bądź oryginałem, a nie kopią innych.

Zobacz też: Horoskop przyjacielski

W pierwszej części przeczytasz między innymi o tym jak normalny człowiek potrafi się unieszczęśliwić, o tym co w Twoim życiu nie jest takie, jak być powinny, jak przestać robić z siebie ofiarę, jakich rzeczy nie powinny sie robić oraz dowiesz się, że strach to eliksir życia normalnego człowieka.

Zobacz też: Seks horoskop

W części drugiej znajdziesz między innymi treści poświęcone transformacji własnego życia i zaprowadzenia w nim porządku, dowiesz się, że to Ty jesteś najważniejszą osobą w życiu, a zdrowie to nie kwestia szczęścia, a choroba oraz o tym, że Twoje uczucia musisz pokochać jak własne dzieci.

W ostatniej części przeczytasz między innymi o tym, że istniejesz po to, aby być szczęśliwym, jak uwolnić się od stresu oraz dostaniesz wskazówki dotyczące drogi wiodącej do nowego, szczęśliwego życia.

Czy książka Roberta Betza naprawdę może Ci pomóc? Wszystko zależy tylko od Ciebie!

Rok wydania: 2012, Format: 145X205 mm Ilość stron: 192 Cena: 29.20 zł w sklepie on-line Studia Astropsychologii

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)