Kreatywne zaproszenia na andrzejki w wersji formalnej i nieoficjalnej

zaproszenie na andrzejki fot. Adobe Stock, npls
Jak kreatywnie zaprosić na andrzejki współpracowników, rodzinę albo kolegów z klasy? Mamy dla ciebie propozycje gotowych wzorów zaproszeń w formie klasycznej, rymowanej, a także bardziej oficjalnej. Możesz je wykorzystać w tradycyjny sposób i przekazać własnoręcznie wykonane zaproszenia lub wysłać ciekawego smsa.
/ 08.11.2022 05:36
zaproszenie na andrzejki fot. Adobe Stock, npls

Zaproszenie na andrzejki nie musi być standardowe i nudne. Możesz w ciekawy sposób zachęcić do wspólnej zabawy swoich współpracowników, znajomych, a także wszystkich kolegów i koleżanki twojego malucha. Jeśli szykujesz domową zabawę, zadbaj nie tylko o pyszne przekąski na andrzejki, ale także o kreatywne zaproszenia.

Spis treści:

  1. Formalne zaproszenie na andrzejki
  2. Nieformalne zaproszenie na andrzejki
  3. Rymowane zaproszenie na andrzejki

Formalne zaproszenie na andrzejki

Jeśli chcesz zaprosić na andrzejkową zabawę kolegów z pracy albo szykujesz szkolną imprezę, na którą zapraszasz całą kadrę oraz wszystkich uczniów, postaw na oficjalne, formalne zaproszenia:

W imieniu [np. szkoły] serdecznie zapraszamy na zabawę andrzejkową, która odbędzie się [data] w [adres] o godzinie .... . W planie są pyszne przekąski, wróżby andrzejkowe oraz tańce. Spędźmy ten magiczny wieczór wspólnie.

...

Z ogromną radością zapraszamy Państwa na zabawę andrzejkową, która odbędzie się [data] w [adres] o godzinie .... . Wieczór rozpocznie część oficjalna, po której nastąpi poczęstunek oraz część rozrywkowa. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia [data] w [np. dziale kadr].

...

Już [data] odbędzie się magiczny wieczór andrzejkowy, na który serdecznie Państwa zapraszamy. Zabawę rozpocznie przedstawienie przygotowane przez uczniów [nazwa szkoły] oraz koncert młodych szkolnych talentów. Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa przybycie. Do zobaczenia o godzinie ... !

gotowe zaproszenie na andrzejki"
fot. Zaproszenie na andrzejki/Adobe Stock, BarbaraKrupa

Nieformalne zaproszenie na andrzejki

Jeśli chcesz zaprosić na zabawę andrzejkową znajomych lub szykujesz z tej okazji kinderbal, możesz dać się ponieść kreatywności. Takie zaproszenie na andrzejki najlepiej jest przekazać osobiście albo wysłać pocztą.

...

Już niedługo wieczór andrzejkowy, który chcę spędzić właśnie z Tobą. Zapraszam Cię więc na pyszną zabawę, która rozpocznie się [data] o godzinie ... . Niech wosk przelewa się przez kluczyk, a buty ustawiają się w rządku w stronę drzwi. Czekam na Ciebie w [adres].

...

Ciasteczko z wróżbą powiedziało mi, że andrzejkowy wieczór spędzimy razem. W planie słodkości, ciekawe zabawy i przelewanie wosku przez dziurkę od klucza. Dasz się skusić?

...

W tym roku wieczór andrzejkowy będzie wyjątkowy - pełen wróżb, zabaw i pysznego jedzenia. Nie może Cię zabraknąć, dlatego zapraszam Cię na moją imprezę. Bez Ciebie żadna wróżba nie będzie pomyślna!

zaproszenie na andrzejki wzór
fot. Zaproszenie na andrzejki/Adobe Stock, npls

Rymowane zaproszenie na andrzejki

Zabawne rymowanki i ciekawe wierszyki to świetny pomysł na zaproszenie na andrzejki. Sprawdzą się przed zabawami dla dzieci lub dla grupy najbliższych przyjaciół.

Pod koniec listopada
Chandra nas nie dopada
Zróbmy wspólnie andrzejki
Niech wieczór będzie wielki
Przelejmy wosk przez kluczyk
Niech nas czegoś nauczy
Poznajmy naszą przyszłość
I zjedzmy jakąś pyszność
Czekam na Ciebie wieczorem
Pamiętaj: przyjdź z dobrym humorem!

...

Już w ten piątek
Dobrej zabawy początek
Spędźmy razem andrzejkową noc
Niech rozświetli się magii moc
Dobra zabawa i słodkości
Dla wszystkich moich gości

Czytaj także:
Życzenia na andrzejki
Ciasto na andrzejki
Przepis na ciasteczko z wróżbą

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA