Krótkie życzenia walentynkowe - 21 prostych życzeń na walentynki od serca

krótkie życzenia walentynkowe fot. Adobe Stock, tonktiti
Krótkie życzenia walentynkowe sprawią przyjemność ukochanemu lub ukochanej, ale będą też miłym gestem w stronę koleżanki czy kolegi, którzy są singlami. Krótkie życzenia na walentynki zmieszczą się w jednym SMS-ie lub wiadomości na Facebooku, ale możesz też wpisać je na kartkę walentynkową. Oto krótkie wyznania sympatii z okazji Walentynek.
Redaktorki Polki.pl / 21.01.2024 05:40
krótkie życzenia walentynkowe fot. Adobe Stock, tonktiti

14 lutego warto zacząć od wysłania krótkich życzeń walentynkowych wszystkim ważnym osobom w twoim życiu, a przede wszystkim partnerowi lub partnerce. Nawet jeśli zamierzasz świętować dzień zakochanych wieczorem, poranny SMS z krótkimi życzeniami na walentynki umili ukochanej osobie dzień. Skorzystaj z naszych propozycji i wybierz tekst romantyczny, przyjazny (dla koleżanki lub kolegi) lub śmieszny.

Spis treści:

 1. Krótkie romantyczne życzenia walentynkowe
 2. Krótkie życzenia walentynkowe dla koleżanki i kolegi
 3. Śmieszne krótkie życzenia na walentynki

Krótkie romantyczne życzenia walentynkowe

Oto piękne krótkie wypowiedzi, które sprawdzą się jako życzenia walentynkowe dla ukochanego lub ukochanej. Wyślij je 14 lutego swojej drugiej połówce, by dobrze rozpocząć świętowanie Walentynek.

 • Nie wyobrażam sobie świętowania walentynek bez Ciebie! Wszystkiego dobrego w Dniu Zakochanych!
 • Moja miłości! W walentynki życzę Ci, byśmy rozkwitali tak, jak do tej pory. Obiecuję, że zrobię wszystko, by tak było!
 • Z okazji walentynek chcę Ci tylko przypomnieć, że jesteś dla mnie bardzo ważny/ważna. Cieszę się, że jesteśmy razem!
 • Twoja miłość sprawia, że każdy mój dzień jest wyjątkowy. Kocham Cię!
 • Skarbie, w walentynki życzę nam przede wszystkim wielu wspólnych uśmiechów i nieustającej miłości. Kocham Cię!
 • Moje serce należy do Ciebie. Na zawsze!
 • Walentynki bez Ciebie mogłyby dla mnie nie istnieć. Kocham Cię!

Pamiętaj, że krótkie życzenia na walentynki możesz zakończyć osobistym wyznaniem miłości lub sympatii. Warto trochę je spersonalizować, a będą jeszcze lepiej odebrane. Możesz np. zwrócić się bezpośrednio do danej osoby pieszczotliwym określeniem, którego miedzy sobą używacie. Takie życzenia walentynkowe będą jeszcze piękniejsze i bardziej romantyczne.

Krótkie życzenia walentynkowe dla koleżanki i kolegi

Kto powiedział, że życzenia na walentynki składa się tylko drugiej połówce? Zdecydowanie warto poznać życzenia walentynkowe dla przyjaciółki, przyjaciela czy nawet rodziców. 14 lutego to dobra okazja, by wyrazić sympatię dla bliskich osób, które są cenne w twoim życiu. Oto przykładowe teksty:

 • Z okazji walentynek życzę ci dużo radości i uśmiechu w towarzystwie ukochanych osób. Szczęśliwych walentynek!
 • Wesołych walentynek! Dzień zakochanych to dobra okazja, by przypomnieć sobie o tym, jak ważna jest miłość w naszym życiu. Nie tylko ta romantyczna...
 • W dniu zakochanych przesyłam mnóstwo pozytywnej energii. Miłego dnia!
 • Miłość do przyjaciela/przyjaciółki jest równie ważna, co miłość do partnera/partnerki. Myślę dziś o Tobie!
 • Życzę Ci pięknego dnia! Pamiętaj, że wokół jest mnóstwo osób, które bardzo Cię kochają!
 • Jestem prawdziwym szczęściarzem/ szczęściarą, że Cię mam! Wszystkiego dobrego z okazji walentynek!

Nie zapomnij o wzbogaceniu wiadomości tekstowej emotikonami serduszek. W walentynki ich nadużywanie jest zdecydowanie dozwolone, a wręcz wskazane!

Śmieszne krótkie życzenia na walentynki

Chcesz podejść do życzeń walentynkowych z humorem? Oto pomysły na śmieszne, żartobliwe krótkie życzenia walentynkowe, które sprawdzą się przede wszystkim jako wiadomość dla partnera lub partnerki; ale po małej modyfikacji też dla znajomych; sympatii, a nawet rodziców czy rodzeństwa. Niektóre są zadziorne, inne przekorne. Dobierz tekst pasujący do relacji z osobą, której chcesz przesłać życzenia walentynkowe.

 • Walentynki to ten dzień w roku, w którym moje serce i portfel stoją przed tobą otworem. Na co masz ochotę?
 • W dniu zakochanych obiecaj mi, że nie będziesz (gotować/marudzić/ inna czynność). Ja w zamian obiecuję, że nie będę śpiewać pod prysznicem. Umowa stoi? Szczęśliwych walentynek!
 • Czujesz ten zapach? W walentynki miłość podobno wypełnia powietrze... Zaraz, zaraz. A może to zapach czekoladowego founde? Ja stawiam! ;-)
 • Świętujemy dziś naszą miłość, która jest równie dziwna, co niezrozumiała dla wszystkich wokół. Kocham Cię, mój/ moja ...!
 • Walentynki to dzień, w którym świętujemy to, że nadal jesteśmy razem. Nawet pomimo moich suchych żartów i Twojego chorego poczucia humoru. Miłego dnia!
 • Z okazji walentynek obiecuję, że nie będę dziś skarżyć się na twoje (wpisz irytujące zachowanie ukochanej/ukochanego). Przynajmniej przez kilka minut... Wesołych walentynek!
 • Walentynki to dobry moment na podsumowania. Chyba musimy stwierdzić, że jesteśmy jak dobre wino: im starsi, tym lepsi!
 • Dzień zakochanych to dobra okazja, by głębiej zastanowić się nad nami i tym, jak to możliwe, że dalej się znosimy? Kocham Cię, szczęśliwych walentynek!

Czytaj także:
Życzenia walentynkowe dla koleżanki
Życzenia walentynkowe dla dziecka
Wierszyki na walentynki dla nauczycielki

Redakcja poleca

REKLAMA