Prezent na Dzień Ojca - co kupić, by tato był zadowolony? (propozycje)

23 czerwca koniecznie pamiętaj o swoim tacie! Jeśli nie kupiłaś jeszcze prezentu, przydatne mogą okazać się nasze propozycje. Dzięki nim dowiesz się, co warto kupić na Dzień Ojca. Wybierz coś praktycznego lub jakiś zabawny gadżet!
Weronika Kwaśniak / 20.06.2011 12:30

O ile o Dniu Matki niemal nikt nie zapomina, Dzień Ojca jest mniej popularnym świętem. Kiedy obchodzimy ten dzień? 23 czerwca! Twój ojciec to gadżeciarz i żartowniś, a może elegancki tradycjonalista? Jaki by nie był, wiemy jedno - jest pierwszym najważniejszym mężczyzną w naszym życiu!

Czy zastanawiasz się, co kupić swojemu tacie? Zobacz nasze propozycje i wybierz coś, co sprawi mu radość!

Polecamy również:Prezenty na Dzień Matki - co warto kupić? Propozycje do 100 zł.Kiedy obchodzimy Dzień Ojca i skąd się wzięło to święto?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
/08.06.2018 11:24
z samych życzeń by się mój ojciec ucieszył ale nie ma lipy ja na dzień dziecka dostałam prezent to i jemu kupię. Pewnie będą to słodkości. Kosz słodyczy z poczty kwiatowej zamówię dokupię alkohol i prezent jest
/09.06.2016 15:35
Witajcie :-))) prezenty na dzień ojca to superrr pomysły :-) na pewno kupię dobrą kawę ale do tego również dokupię coś słodkiego a i taki dodatkowy -pomyślałam o koszuli zrobię mu taki bonus :-)Znalazłam salon w Tychach i w Katowicach gdzie szyją właśnie na wymiar;-) każdy facet może sobie zaprojektowac taką koszule z własnymi inicjałami np. na rękawie Więc pomysł jest ;-)))Teraz muszę się z moim Tatą tam wybrac :-) pozdrawiam Agata :-)
/27.05.2016 09:55
Moze jakis zestaw kosmetykow? Praktyczny prezent
POKAŻ KOMENTARZE (10)