Przegląd kosmetyków pielęgnacyjnych dla niemowląt

Zobacz, jakie kosmetyki warto wybrać w trosce o pielęgnację skóry twojego dziecka.
Milena Oszczepalińska / 27.07.2016 23:00

Skóra twojego dziecka jest bardzo delikatna i wymaga szczególnej pielęgnacji. Specjalnie dla wszystkich młodych mam przygotowałyśmy przegląd kosmetyków pielęgnacyjnych dla niemowląt. Dzięki nim ciało twojego maleństwa będzie odpowiednio zadbane.

Kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt

Jeśli chodzi o kosmetyki dla maluchów, powinny być one przede wszystkim bezpieczne, nie powodować podrażnień i odpowiednio nawilżać skórę. Niemowlę cały czas nosi pieluszkę, dlatego szczególnie trzeba zadbać o to, by ciało nie było przesuszone i by pod pieluszką nie robiły się odparzenia. Zajrzyj do naszej galerii i zobacz, w jakie kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt warto zainwestować. Polecamy!

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/01.10.2016 21:12
Dość uboga ta lista kosmetyków :) ale fakt gdyby chciało się wymienic wszystkie to znów byłaby niesamowicie długa. Ja polecam Eloderm u nas sprawdził się idealnie. Jest to kosmetyk kupowany w aptece bardzo ładnie nawilża i spokojnie może być stosowany do skóry niemowląt od pierwszego dnia życia. Obecnie wiele koleżanek używa i póki co żadna nie skarżyła się na żadne uczulenie - pewnei dlatego, że jest kosmetykiem również dla bardzo suchej skóry i dla alergików.