Imię dziecka księżnej Kate i księcia Williama - jak zostanie nazwane kolejne Royal Baby fot. ONS.pl

Imię dziecka księżnej Kate i księcia Williama - jak zostanie nazwane kolejne Royal Baby

Jesteś ciekawa, jakie imię tym razem nadadzą dziecku księżna Kate i książę William?
Milena Oszczepalińska / 24.04.2015 06:15
Imię dziecka księżnej Kate i księcia Williama - jak zostanie nazwane kolejne Royal Baby fot. ONS.pl

Najbardziej popularna książęca para wkrótce przywita na świecie kolejne potomstwo. Niecałe dwa lata temu urodził się ich pierwszy syn - Jerzy. Podobnie jak wtedy, teraz także gorącym tematem pozostaje pytanie, jakie imię będzie nosiło następne Royal Baby. Chociaż księżna Kate i książę William w ogóle nie potwierdzili jak dotąd, jakiej płci będzie ich drugi potomek, wielu obstawia, że para tym razem spodziewa się dziewczynki. Dlaczego?

Imię dziecka księżnej Kate i księcia Williama

Zdaniem analityków londyńskiej firmy Unibet raczej będzie to dziewczynka, gdyż trzy pierwsze miejsca w rankingu zajmują imiona żeńskie – Alice, Elizabeth oraz Charlotte. Wśród imion męskich najwyżej plasuje się Arthur oraz James.

Jakie jeszcze imiona według badań nadają się dla przyszłego dziecka książęcej pary?

Na liście znajduje się aż 59 imion. Choć bardziej podejrzewa się, że na świat przyjdzie dziewczynka, to jednak imion chłopięcych jest nieco więcej - 28 dla dziewczynki i 31 dla chłopca.

Możliwym wyborem jest także nadanie imienia któregoś z rodziców - Catherine lub William - albo Philippa, jak siostra księżnej. Choć dla wielu taki wybór wydaje się mało prawdopodobny, należy pamiętać, że dwa lata temu imię Jerzy także nie należało do faworytów.

W związku z tym nie należy także pomijać innych imion z królewskiej rodziny. Na liście znajdują się np. Diana, Charles lub Henry.

Na ostatnim, 59. miejscu znajduje się imię Nigel. Jak myślicie, które z tych propozycji wybierze książęca para?

Zobacz też:

Na podstawie materiałów prasowych Unibet