Elodie Details - zawieszki do smoczków

Zawieszki do smoczków szwedzkiej firmy Elodie Details to nie tylko stylowy, designerski dodatek do stroju malucha, ale przede wszystkim bardzo pożyteczna rzecz - nie dość, że sprawia iż smoczek bobasa jest zawsze w wiadomym miejscu, to jeszcze doskonale dba o jego czystość i higienę, chroni przed brudem i zarazkami. Czego chcieć więcej?
/ 17.01.2013 10:13

Warto mieć

Za co młodzi rodzice kochają zawieszki do smoczków? Za ich funkcjonalność. Zawieszki nie tylko chronią smoczek przed upadkiem, zabrudzeniem czy zgubieniem, ale także stanowią ciekawy, nowoczesny dodatek do stroju i nawet najzwyklejszemu t-shirtowi nadadzą stylu i szyku. Elastyczny, silikonowy uchwyt zawieszek pasuje do większości smoczków.

B jak bezpieczeństwo

Czy wiesz, że zawieszki do smoczków Elodie Details spełniają najbardziej surowe wymagania określone przez europejską normę EN 12 586? Dzięki temu możesz mieć absolutną pewność bezpieczeństwa użytkowania zawieszki przez twoją pociechę. Warto także wiedzieć, że akcesoria te nie zawierają żadnych niebezpiecznych substancji, są pozbawione niklu, a uchwyty są wykonane z bardzo wytrzymałego materiału.

Polecamy: Jak odzwyczaić dziecko od smoczka?

 S jak styl

Ten stylowy dodatek podkreśli charakter twojej pociechy i będzie ubraniową „kropką nad i” !

Zawieszki do smoczka Elodie Details dostępne są w sklepie www.babymama.pl, cena: 39 zł.

Źródło: Materiały prasowe Pawłowska Media/(dr)

Zobacz także: Smoczek - wszystko co powinnaś o nim wiedzieć