Dzieci z plecakami fot. Adobe Stock

W tym roku każdy uczeń marzy o plecaku tej marki. Wiemy, gdzie kupisz go najtaniej!

Nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy, ale wśród młodzieży szkolnej też możemy mówić o trendach.
/ 20.08.2018 10:42
Dzieci z plecakami fot. Adobe Stock

Pod koniec wakacji najbardziej obleganymi miejscami są supermarkety i księgarnie, gdzie kompletujemy wyprawki szkolne dla swoich pociech. O ile w przypadku podręczników nie mamy wielkiego pola do popisu, to może warto kupić dziecku modny plecak, który sprawi, że chodzenie do szkoły stanie się odrobinę przyjemniejsze. Zasięgnęłyśmy języka i okazuje się, że w tym roku największą popularnością cieszą się modele marki CoolPack.

Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom i postawiłyśmy poszukać miejsc, gdzie kupicie te plecaki najtaniej.

Jak wybrać plecak dla pierwszaka?

Plecaki CoolPack na 2018 rok

CoolPack to marka produkująca m.in. plecaki, torby i walizki dla młodych aktywnych osób. Charakterystyczną cechą tych produktów jest bardzo duży wybór modeli, kolorów i wzorów.

Plecaki tej popularnej wśród młodzieży marki są wykonane z najlepszej jakości wodoodpornych materiałów. Mają wyprofilowany tył z oddychającego materiału i regulowane szelki, które zapewniają wygodę użytkowania. Dodatkowym plusem jest bardzo duża ilość kieszeni i przegródek, które są umieszczone na zewnątrz lub wewnątrz. To daje bardzo duże pole manewru w czasie codziennego pakowania.

W kolekcji CoolPack coś dla siebie znajdą miłośnicy szalonych wzorów i kolorów. Twoja pociecha woli stonowane kolory? Nie ma najmniejszego problemu, w kolekcji marki są również modele w stonowanych barwach, zdobione subtelnymi wzorami lub gładkie. Te propozycje spodobają się pewnie chłopcom.

Dziewczynki będą zachwycone modelami w intensywnych kolorach. W tym roku hitem są oczywiście kwiatowe motywy i stylowa kratka. Bardzo dużą popularnością cieszy się również motyw flaminga.

Więcej na temat wyprawki szkolnej:
Jak skompletować wyprawkę szkolną i nie wydać za dużo?
Ile kosztuje wyprawka szkolna dla dziecka?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)