Zabawki na lato do piasku, do wody, do ogrodu i do lasu

Dzieci nie wyobrażają sobie wakacji bez zabawek, które kojarzą się z latem i figlami na świeżym powietrzu. Zabawki do piaskownicy, do lasu, ogrodu i nad wodę z pewnością ucieszą twojego smyka. Przedstawiamy wam propozycje zabawek, które umilą tegoroczne wakacje twojemu dziecku!
/ 05.07.2012 09:14

Lato, długie słoneczne dni, to czas, kiedy twoje dziecko spędza  dużo czasu na świeżym powietrzu. Zabawki, którymi bawił się twój smyk jesienią i zimą, już dziś możecie spokojnie odłożyć głęboko do szafy. Teraz na czasie są  zabawki, którymi można bawić się przede wszystkim na dworze.

Zabawki do piasku

Zabawki do piasku przydadzą się podczas zabawy na nadmorskiej plaży lub w przydomowej piaskownicy. Grabki, łopatki, wiaderka... Wybór jest naprawdę bardzo duży!

1. Wiaderko Grzybek, maxzabawki.pl, 30,98zł; 2. Zestaw wózek, drewniane-zabawki.com, 68zł; 3. Taczka do piasku, maxzabawki.pl, 35,85zł; 4. Przyczepa z kompletem zabawek do piasku, 54zł, kajabo.pl; 5. Wózek ogrodnika, kajabo.pl, 34zł

Zabawki do wody

Zabawki do wody to obowiązkowa rzecz, gdy idziemy ze dzieckiem nad wodę. Dmuchane materace, piłki i inne zabawki z pewnością sprawią, że czas spędzony nad akwenem wodnym stanie się bardziej atrakcyjny. Podczas wesołych zabaw w wodzie pamiętaj o bezpieczeństwie dziecka. W tym celu przyda się dmuchane koło lub specjalne rękawki.

1. Dmuchany pingwin, bajkowykuferek.bazarek.pl, 28,13zł; 2. Kółko do pływania, babelek.com.pl, 10 zł/sztuka; 3. Rękawki do pływania, 7zł, babelek.com.pl; 4. Pojemnik z zaworkiem do przenoszenia wody, drewniane-zabawki.com, 89zł; 5. Basen dmuchany, maxzabawki.pl, 55zł

Zabawki do ogrodu

Zabawki z tej kategorii idealnie nadają się do ogrodu, ale także na działkę i pobliski skwerek. Wykorzystajcie piękną pogodę i wspólnie z dzieckiem urządźcie sportowe zawody.

1. Tarcza strzelnicza, zabawki.pl, 108zł; 2. Domek Kubusia Puchatka, swiat-zabawek.pl, 1486zł; 3. Skoczek, swiat-zabawek.pl, 105zł; 4. Zestaw do gry w golfa 149zł, bumzabawki.pl; 5. Wodny Klaun, berney-toys.pl, 59zł

Zabawki do lasu

Dzięki poniższym zabawkom zwykły spacer do lasu może stać się niezapomnianą  przygodą. Na wyprawę zabierzcie ze sobą lornetkę, lunetę, a do plecaka włóżcie kanapki na drogę. Może podczas leśnej wędrówki twój smyk wypatrzy rzadko spotykane okazy ptaków?

1. Pojemnik do zbierania i obserwowania owadów, hokus-pokus.net.pl, 17zł/sztuka; 2. Mikroskop Terra Kids, cudanakiju.pl, 99,90zł; 3.Teleskop Gąsienica, drewniaczek.eu, 49zł; 4. Lornetka Terra Kids, babybart.pl, 78zł; 5. Pojemnik do obserwacji owadów z uchwytami, hocki-klocki.pl, 49zł

Zobacz także: Jak spakować dziecko na wakacje?