POLECAMY

"Gotowe na wszystko" odcinki 68-69

Małżeństwo Toma i Lynette przechodzi poważny kryzys.
"Gotowe na wszystko" odcinki 68-69 fot. ONS

Wieczorem zamaskowani przestępcy napadają na pizzerię państwa Scavo. Zamykają Lynette i Ricka w chłodni. Dopiero rano Tom orientuje się, że żona nie wróciła na noc do domu. Jedzie do pizzerii. Były mąż Edie, Charles, przyjeżdża po syna. Carlos, który dużo czasu spędzał z chłopcem, znajduje różne wymówki, by nie spotykać się z kobietą tak często, jak do tej pory. Edie, by zatrzymać go przy sobie, postanawia walczyć o opiekę nad synem. Susan mówi Mike'owi, że zamierzy wyjść za Iana. Narzeczony pomaga jej jednak podjąć inną decyzję. Wówczas jednak Susan dowiaduje się, że Mike wyprowadził się z Wisteria Lane. Kobieta postanawia go odnaleźć. Gabrielle dowiaduje się, że jako przyszła żona burmistrza może cieszyć się specjalnymi przywilejami. Postanawia z nich skorzystać. Wpada w kłopoty.
Polsat, 2007.12.02, godz. 22.00 (odc. 68 "Zagubieni")


Małżeństwo Toma i Lynette przechodzi poważny kryzys. Kobieta nie chce nawet rozmawiać z mężem. Mike oświadcza się Susan. Postanawiają wziąć ślub w tym samym dniu, w którym Susan miała wyjść za Iana. Okazuje się jednak, że termin ten zarezerwowała także Gabrielle, myśląc, że przyjaciółka zrezygnowała z niego po zerwaniu z Ianem. Podkupiła też jej florystę i orkiestrę. Między kobietami dochodzi do kłótni. Carlos wprowadza się do Edie. Kobieta, chcąc, by bardziej zaangażował się w ich związek, oznajmia, że jest gotowa by mieć z nim dziecko. Po kolejnej kłótni z Tomem Lynette źle się czuje. Jadą do szpitala. Lekarze diagnozują u niej nowotwór.
Polsat, 2007.12.02, godz. 23.00 (odc. 69 "Co byśmy bez ciebie zrobili?")

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 lat temu
a ja już tam na N ogladałam odcinki 1-6 z ...4 serii:) mąż kupił Nke, 0 zł na 3 misiące wiet trzeba go było na vod pakieciki z desperatkami namówić hihi dobre jest też californication;)