"Gotowe na wszystko" odcinki 60-61

Naciskany przez Bree Orson wyznaje jej swoją tajemnicę...
"Gotowe na wszystko" odcinki 60-61 fot. ONS

Gabrielle stara się unikać Zacha. Chłopak jednak nie daje za wygraną. Susan prosi ją, by spotkała się z nim i wpłynęła na młodego milionera, by pomógł Mike'owi. Stan Jane pogarsza się. Ian, który wyjechał do Montrealu, prosi Susan, by poszła do szpitala. Zbliża się dzień otwarcia pizzerii Toma i Lynette. Kobieta, by pomóc mężowi, okłamuje szefa. Udaje, że po tragedii w supermarkecie nie czuje się na tyle dobrze, by wrócić do pracy. Alma przy pomocy Glorii zamierza odzyskać Orsona. Planuje zajść z nim w ciążę.
Polsat, 2007.11.04, godz. 22.00 (odc. 60 "Zabaw się ze mną")


Dzięki pomocy terapeutki Mike stopniowo odzyskuje wspomnienia. Przypomina sobie, że znał kobietę, o której zamordowanie podejrzewa go policja. Susan idzie na pogrzeb żony Iana. Stara się nie zwracać na siebie uwagi . Niechcący wywołuje jednak skandal. Naciskany przez Bree Orson wyznaje jej swoją tajemnicę. Część ich rozmowy słyszy Andrew. Lynette pracuje z mężem w pizzerii. Nie zgadza się jednak ze wszystkimi jego decyzjami. Gabrielle umawia się z pracującym dla Zacha prawnikiem. Chłopak postanawia pozbyć się konkurenta. Na skutek intryg Glorii Bree trafia do szpitala. Tymczasem Mike przypomina sobie, kogo zastał w mieszkaniu Monique tej nocy, gdy została zamordowana.
Polsat, 2007.11.04, godz. 23.00 (odc. 61 "Przebłysk pamięci")


W tym tygodniu obejrzyj też powtórkę odcinka 2:


Susan odkrywa, kto zamieszkał po drugiej stronie ulicy. Odwiedza ją Mike, by zabrać swoje rzeczy. Po powrocie z pracy Lynette z rozczarowaniem stwierdza, że Tom nie daje sobie rady z obowiązkami związanymi z prowadzeniem domu. Jest jej też coraz trudniej wytrzymać cały dzień w biurze bez kontaktu z dziećmi. Po pogrzebie Reksa Bree z coraz większym trudem znosi w swoim domu obecność jego matki, Phyllis. Gabrielle odwiedza Carlosa w więzieniu. Zgadza się spełnić jego niecodzienną prośbę. Tymczasem Susan słyszy dość dziwne odgłosy, dobiegające z piwnicy nowych sąsiadów. Pyta o to właścicielkę domu, Betty Applewhite, i jej syna Matthew, ale oni unikają odpowiedzi.
Fox Life, 2007.11.06, godz. 22.50 (odc. 2 "Doprowadzasz do szału")

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)