"Gotowe na wszystko" odcinki 62-63 fot. ONS

"Gotowe na wszystko" odcinki 62-63

Wieczorem niemal wszyscy mieszkańcy Wisteria Lane spotykają się w pizzerii Toma i Lynette. Ian, wykorzystując sytuację, oświadcza się Susan.
/ 16.11.2007 16:16
"Gotowe na wszystko" odcinki 62-63 fot. ONS

Popchnięty podczas bójki przez Mike'a Orson spada z dachu szpitala. Perspektywa zbliżającej się śmierci sprawia, że wspomina wieczór, kiedy po raz ostatni odwiedził swoją kochankę, Monique. Jego upadek okazuje się jednak niezbyt groźny. Musi jednak zostać w klinice. Zach wmawia Gabrielle, że spędzili razem noc. Kobieta, która poprzedniego wieczoru wypiła zbyt dużo wina, nie pamięta, co się wydarzyło. Prosi Carlosa, by porozmawiał z jej młodym przyjacielem. Susan, będąc w szpitalu, dowiaduje się o wypadku Bree. Kobiety godzą się ze sobą. Wkrótce Bree wraca do domu. Wieczorem niemal wszyscy mieszkańcy Wisteria Lane spotykają się w pizzerii Toma i Lynette. Ian, wykorzystując sytuację, oświadcza się Susan. Zach postanawia pójść w jego ślady. Gloria zamierza pozbyć się Bree. Gdy Orson orientuje się, że jego żona została w domu sama, zdaje sobie sprawę z grożącego jej niebezpieczeństwa. Ucieka ze szpitala.
Polsat, 2007.11.11, godz. 22.00 (odc. 62 "Drobne rzeczy, które robimy razem")

Gabrielle wpada w oko pewnemu siebie i bardzo bogatemu kandydatowi na burmistrza, Victorowi Langowi. Mężczyzna postanawia ją zdobyć. Zbliża się dziewiąta rocznica ślubu Toma i Lynette. Tom chce zabrać żonę na romantyczną randkę. Zmęczona Lynette jednak marzy jedynie o spokojnym wieczorze w domu. Mike spotyka Susan u jubilera. Kobieta przyszła, by zmniejszyć pierścionek zaręczynowy, który dostała od Iana. Mike oddaje pierścionek, który miał wręczyć jej przed wypadkiem. Postanawia odzyskać jej uczucia. Wieczorem Tom, Orson, Carlos, Mike i Ian spotykają się w pizzerii na partyjkę pokera. Rywalizacja między Mikiem i Ianem staje się coraz ostrzejsza. Mężczyźni postanawiają zagrać w karty o Susan. Danielle jest w ciąży. Orson chce, by ojciec dziecka, Austin, wyjechał z Wisteria Lane. Eddie musi zaopiekować się na kilka tygodni swoim synem. Kobieta nie zamierza jednak zmieniać swojego trybu życia. Błąkającego się wieczorem po ulicy chłopca zabiera do siebie Carlos.
Polsat, 2007.11.11, godz. 23.00 (odc. 63 "Mężowie zdesperowanych kobiet")