Test pozytywny i brak usg

Obecnie przebywam w Uk. Podejrzewam iż jestem w 6. tygodniu ciąży. Zrobiłam 4 testy ciążowe wynik wszystkich był pozytywny.

Test pozytywny i brak usg

Obecnie przebywam w Uk. Podejrzewam iż jestem w 6. tygodniu ciąży. Zrobiłam 4 testy ciążowe wynik wszystkich był pozytywny. Jednak druga kreska zawsze była mało widoczna. W ubiegły piątek zaczęłam plamić. W dniu wczorajszym byłam w szpitalu. Miałam mieć zrobione
usg. Przed badaniem lekarz kazał oddać próbkę moczu i wykonał test ciążowy, który odczytywany był w ciemnym gabinecie. Lekarz stwierdził brak ciąży i tym samym brak konieczności wykonania usg gdyż nic tam nie będzie:(. Roztrzęsiona wyszłam z gabinetu nie nalegając na usg. Dziś rano wykonałam w domu ponowny test wynik pozytywny druga kreska wciąż mało widoczna? Czy jest szansa iż w dalszym ciągu jestem w ciąży?

Stokrotka

W takim przypadku najlepiej byłoby wykonać badanie poziomu gonadotropiny kosmówkowej w krwi (Hcg). Wynik pozwoli rozstrzygnąć sytuację. Usg przez pochwę powinno być wykonane w celu ustalenia obecności ciąży i ustalenia przyczyny plamienia. Proszę koniecznie wykonać te badania.

Zobacz:

Czyżby ciąża pozamaciczna?

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Powodzenia,na pewno ktoś jej w UK zrobi takie USG :D