Agnieszka Sienkiewicz o ciąży fot. ONS.pl

Szczere wyznanie Agnieszki Sienkiewicz o ciąży - to zaskoczy inne kobiety!

Aktorka podzieliła się z internautami przemyśleniami na temat ciąży. Odbiegają one od powszechnie lansowanego obrazu...
Marta Kosakowska / 28.03.2019 10:43
Agnieszka Sienkiewicz o ciąży fot. ONS.pl

Agnieszka Sienkiewicz spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Aktorka ponad miesiąc temu ogłosiła, że jest w ciąży. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” wyznała, że - w jej odczuciu - oczekiwanie na narodziny dziecka nie zawsze jest wygląda tak kolorowo, jak przedstawiane jest w niektórych mediach.

Słowa Agnieszki Sienkiewicz o ciąży poruszyły internautki!

Agnieszka Sienkiewicz jest jedną z tych gwiazd, które stawiają na naturalność. Aktorka unika zamieszczania w sieci przerabianych zdjęć oraz wyrażania popularnych opinii, które nie pokrywają się jej światopoglądem. Najnowsze wpis najlepiej o tym świadczy. Gwiazda zaskoczyła fanki szczerym wyznaniem na temat ciąży.

- Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!! Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko, i kwitną,ć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu, i nosić z dumą... Rzeczywistość bywa różna
- napisała Agnieszka Sienkiewicz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był długi i trudny dzień..... Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!! 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą.... Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl a wieczorem, o zgrozo zupka chińska 😜😜😜 ( i tak wiem, że nie zdrowe, nie musicie mi pisać !!!) I czasem energii starcza gdzieś do południa a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć. I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem” bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej walcząc o wbicie się w cokolwiek co nie ma kształtu worka 😜😜😜🤣🤣🤣🤣 I jeśli są tu Panie, co myślą jak ja, to ku pokrzepieniu mogą mi komentarz zostawić, co bym wiedziała, że nie jestem jedyna „co stan błogosławiony” wolałaby ciutkę skrócić😜😜 🤰🤰🤰🤰#pregnant #pregnancy #motherhood #momtobe

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Gwiazda przyznała, że ciąża jest dla kobiety wyzwaniem pod wieloma względami. Nie tylko trzeba zmagać się z przypadłościami fizycznymi i emocjonalnymi, ale również spełniać wyobrażenia otoczenia na temat przeżywania ciąży. Autorka wpisu zapowiedziała również, że nie zamierza publikować w sieci zdjęć ciążowego brzuszka.

- I czasem energii starcza gdzieś do południa, a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć. I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem”, bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści, a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej, walcząc o wbicie się w cokolwiek, co nie ma kształtu worka
- wyznała.

Agnieszka Sienkiewicza zapytała inne kobiety, czy mają podobne przemyślenia na temat ciąży. Wiele z komentujących przyznało, że ich doświadczenia pokrywają się ze spostrzeżeniami gwiazdy.

- Jeśli ktoś mi powie, ze ciąża to piękny czas to uduszę! Mdłości, wymioty, szpital i brzuch jak słoń to nic fajnego! Piękny czas jest wtedy, jak maluszek jest już z nami.
- Ja od początku źle się czułam, około 6 miesiąca było lepiej i nawet całkiem fajnie a potem znowu zaczęło się marudzenie a bo ciężko już było. Matko!!! Co ja nagadałam się, narzekałam, jednak zdecydowanie za długo trwa ciąża.
- Zgadzam się z Panią w 100%!
- piszą fanki.

Te gwiazdy urodzą w 2019 roku

Oczywiście nie brakowało również opinii pań, które całą ciążę czuły się świetnie. Jednak niemal każda przyznała, że nie zawsze jest kolorowo, za to finał wynagradza wszystkie niedogodności! :)

Przeczytaj:
Natalia Klimas jest w ciąży - pokazała zdjęcie brzuszka
Ewa Farna oczekuje pierwszego dziecka - jak wygląda przyszła mama?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/29.03.2019 10:39
Ciąża nie dziękuję , nie przemawia do mnie program plus , właśnie dlatego , że nie chce przez to przechodzić , uważam że taki stan to nic cudownego , dlatego dawno postanowiłam , że nie chce mieć dziecka.Nakłada się na nas wiele mamy rodzić niestety nie wszystkie kobiety tego chcą bo co bo wypada?