POLECAMY

Test ciążowy

Ostatnią miesiączkę miałam w styczniu, tylko jest taki problem: nie pamiętam dokładnie daty.
Test ciążowy

Ostatnią miesiączkę miałam w styczniu, tylko jest taki problem: nie pamiętam dokładnie daty. I tu kolejny kłopot. Chciałabym zrobić test ciążowy, tylko nie wiem, kiedy najbardziej będzie to realne. Mam nieregularne miesiączki i to bardzo. Wiem, że najlepiej test wykonać dwa dni po spodziewanej miesiączce, tylko nie wiem kiedy. Bardzo bym chciała, żeby test wyszedł pozytywnie.

 

Magda


Przykro mi bardzo, ale co ja mam pani napisać??? Przecież ja też nie znam daty, kiedy miała pani ostatnią miesiączkę Jeśli np. ostatnia miesiączka była 30.01, to jeśli np. cykl trwa 30 dni, to miesiączka powinna być na koniec lutego dopiero. Jeśli miesiączka była np. około 15 stycznia, to około 15 lutego mogłaby być kolejna i teraz można byłoby spokojnie wykonać test. Co pani poradzić? Może pani wykonać teraz test, ale najlepiej wykonać go gdzieś na początku marca (lub teraz jeden i na początku marca powtórzyć - jeśli nie pojawi się miesiączka). Może pani wykonać badanie Hcg z krwi (w laboratorium).

 

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/8 lat temu
witam ostatnia miesiaczke mialam 13 lutego,okres spoznial mi sie 48 dni,bolaly i powiekszyly mi sie piersi,mam nudnosci lecz nie wymiotuje.postanowilismy z narzeczonym zrobic w 48 dniu cylku test ciazowy i momentalnie wyszly dwie kreski.Bardzo sie cieszymy tylko czy test jest 100-u % wiarygodny?pozdrawiam
/9 lat temu
ostatnio okres mialam 27 sierpnia chociaz okres mam nie reguralnie .Ostatnio zrobilam sobie test bo od 27 sierpnia do dzis nie mam okresu a jest 7 wrzesnia.Wynik testu 2 razy wyszed pozytywnie.Co to oznacza mam tylko czasami bóle brzucha,nie ma plamien.
/9 lat temu
to coś szybko - chyba, ze ostatni okres był już podczas ciąży... bo tak to chyba czas na owu byłby ,,, nie mniej gratulacje tych dwóch pozytywnych wyników
POKAŻ KOMENTARZE (5)