POLECAMY

Super testy ciążowe?

Mam taki mały problem. Chcę mieć dziecko i postanowiłam z chłopakiem, że sobie zrobimy więc kochaliśmy się 5 dni temu no i mnie zapłodnił. Nie mam jeszcze dzieci.

Super testy ciążowe?

Mam taki mały problem. Chcę mieć dziecko i postanowiłam z chłopakiem, że sobie zrobimy więc kochaliśmy się 5 dni temu no i mnie zapłodnił. Nie mam jeszcze dzieci. I zrobiłam sobie dzisiaj test ciążowy w Niemczech bo mieszkam tam na stałe. Koleżanka mi też mówiła, że mam go zrobić i wyszła jedna kreska- nie jestem w ciąży. Ale boli mnie głowa, źle się czuję i jadam teraz więcej niż wcześniej. Jem częściej. Może go zrobiłam za szybko. Miesiączkę miałam ostatnią 25. marca i powinnam dostać 21.kwietnia. Czasami mam co 28 dni a czasami później.

Beata

Niestety nie wiem jakie testy ciążowe są stosowane w Niemczech, ale nie sądzę by były aż tak czułe by dać wynik pozytywny już 5 dni po współżyciu. Nie zawsze warto słuchać porad koleżanek. W Polsce testy ciążowe generalnie wykrywają ciążę w dniu spodziewanej miesiączki, a nawet po tym dniu. Jedynie badanie poziomu Hcg w krwi potwierdza ciążę już 7-10 dni od dnia poczęcia. Proponuję powtórzyć test ciążowy jeśli miesiączka nie wystąpi w spodziewanym terminie. Złe samopoczucie i większy apetyt to subiektywne objawy ciąży ale nie pewne.

Zobacz:

Pierwsze objawy ciąży.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
Chłopak może być w ciąży. bo ja jestem
/2 lata temu
Ja jestem w ciąży
/9 lat temu
A jaka w smaku jest ta kawa niskodrazniaca ? Czy moga ja pić wrzodowcy ?
POKAŻ KOMENTARZE (1)