POLECAMY

Pozytywny wynik testu w godzinach rannych

Chciałabym dowiedzieć się, czy pozytywny test z rana i negatywny wieczorem są wiarygodnym wynikiem. Od dwóch dni mamy takie same efekty, tzn. pomarańczowy kolor moczu z samego rana i 2 kreski, następnie jasno-żółty po południu- jedna kreseczka.

Pozytywny wynik testu w godzinach rannych

Chciałabym dowiedzieć się, czy pozytywny test z rana i negatywny wieczorem są wiarygodnym wynikiem. Od dwóch dni mamy takie same efekty, tzn. pomarańczowy kolor moczu z samego rana i 2 kreski, następnie jasno-żółty po południu- jedna kreseczka. Pierwszy dzień ostatniej menstruacji wystąpił 3.stycznia. Podczas owulacji nie doszło do zbliżenia, jednakże pojawiło się małe krwawienie po 29.dniu mojego regularnego cyklu. Czy to oznacza ciążę? Czuję się inaczej- trochę spokojniej. Mam 31 lat i z góry dziękuję za pomoc. Mila niespodzianka ucieszyłaby nas.

Karolina

Wynik testu ciążowego raczej powinien być taki sam. Aczkolwiek w ciągu dnia mocz staje się bardziej rozwodniony w wyniku spożywania płynów (kawa, sok, woda, itp.) i stężenie Hcg może stać się zbyt niskie, aby dać wynik dodatni. Można powtórzyć test ciążowy po kilku dniach, a najlepiej wykonać badanie poziomu Hcg z krwi. To badanie na 100% potwierdzi ciążę jeśli ona występuje.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)