POLECAMY

Ciąża rozpoznana bez testu i badania?

Od ponad tygodnia było mi bardzo niedobrze. Miałam mdłości przez cały dzień. Do tego bolał mnie brzuch jak na okres, ale okresu nie było.

Ciąża rozpoznana bez testu i badania?

Od ponad tygodnia było mi bardzo niedobrze. Miałam mdłości przez cały dzień. Do tego bolał mnie brzuch jak na okres, ale okresu nie było. Dokładnie tak samo się czułam gdy zaszłam w ciążę z synem. Dlatego stwierdziłam, że to ciąża. Nie zrobiłam testu bo planowałam wizytę u ginekologa. Ale w dniu planowanej wizyty u lekarza, gdy byłam w toalecie wyszło ze mnie coś takiego jak śluz z krwią. A po dwóch godzinach dostałam okres normalny, silny. Ale mdłości nie ustały. Czekam na koniec krwawienia i chce zgłosić się do lekarza. Czy faktycznie mogłam być w ciąży?

Ferdi

Skoro nie wykonała pani testu ciążowego tylko sama zdiagnozowała ciążę to może pani w tej ciąży była. Jeśli było podejrzenie ciąży to należało wówczas udać się do ginekologa w momencie krwawienia lub ewentualnie przed wizytą wykonać test ciążowy. Teraz powinna pani udać się do ginekologa, który określi czy w macicy (jeśli to było poronienie) nie pozostały resztki po poronieniu. Być może zleci wykonanie badania poziomu Hcg we krwi w kilkudniowym odstępie - po poronieniu może się utrzymywać na wyższym poziomie i stopniowo się obniżać.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)