kobieta nalewa wodę do szklanki fot. Adobe Stock

Jak skutecznie oczyścić wodę? Wybierz dzbanek Aquaphor!

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Pijesz przynajmniej 2 litry wody dziennie? Zobacz, jak ją oczyścić w dzbankach od Aquaphor!
Sylwia Kazimierczuk / 16.07.2018 08:52
kobieta nalewa wodę do szklanki fot. Adobe Stock

Woda to nieodłączny składnik naszej codziennej diety. Odpowiednie nawodnienie i nawilżenie organizmu pozwala na lepsze funkcjonowanie oraz zapewnia zrównoważony rozwój. Jakość jest kluczowa, dlatego staramy się wybierać, jak najkorzystniej spośród dostępnych rozwiązań.

Polacy boją się pić wodę „prosto z kranu”. Nie ma w tym nic dziwnego. Mimo zapewnień wodociągów o krystalicznej czystości wody, którą rozprowadzają do naszych kranów, woda płynąca w rurach naszych miast rzadko nadaje się do picia bez przegotowania, a i to nie zawsze rozwiązuje problem.

Odpowiednia filtracja wody jest kluczowa dla zachowania czystości, dając możliwość wypłukania resztek zanieczyszczeń pochodzących bezpośrednio z rur. Jednym z rozwiązań jest domowa filtracja wody, dzięki dzbankom AQUAPHOR mamy różnorodny wybór zarówno filtrów, jak i samych pojemników.

Od 12 lipca w sieci sklepów Biedronka znaleźć można promowany przez Jaśka Kuronia z rodziną dzbanek AQUAPHOR Kompakt. To idealne rozwiązanie na wakacje dla miłośników ekologicznego stylu życia, pragnących być bliżej natury.

Jan Kuroń z rodziną

fot. materiały prasowe

Jest to wersja mobilna, pozwalająca na jeszcze większy komfort użytkowania. Idealny na rodzinne pikniki, na wakacje lub wspólne wycieczki z rodziną. Orzeźwiająca woda filtrowana prosto z lodówki? Wystarczy włożyć go chłodziarki – ze względu na swoje ergonomiczne kształty, dopasuje się do wnętrza. Możemy wybrać spośród bieli, limonki i szarości. Plastik, z którego jest wykonany AQUAPHOR Kompakt nie zawiera bisfenolu A (BPA free) . Dzbanek posiada atest PZH , pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka – jest więc całkowicie bezpieczny dla dzieci.

Wody smakowe przygotowane na bazie naturalnych składników, bez dodatku syropu glukozowo-fruktozowego, to najlepsze rozwiązanie na letnie upały. Do dzbanków dołączona jest książeczka z przepisami, jak je przygotować i cieszyć się smakami lata!

Zobacz też:

Czy wodę da się przedawkować? Zobacz, czym grozi zbyt duża ilość płynów! Jak pić przed, po i w trakcie treningu? Sprawdź!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)