Szymon Majewski w swoim wczorajszym programie "Szymon Majewski Show" zorganizował plebiscyt, który jest odpowiedzią na konkurs organizowany przez magazyn Viva!.
WIDEO…
W tym roku nie odbędzie się jednak konkurs ,,Viva! Najpiękniejsi” lecz właśnie nie najpiekniejsi. W zabawie wzięli udział: Dorota Wellman, Joanna Seneszyn, Jola Rutowicz, Maria Czubaczek. Tomasz Jacyków, Rafał Bryndal, Krzysztof "Diablo"Włodarczyk i Tomasz Karolak.
Zwycięzcami okazali się Tomasz Karolak i Maria Czubaszek.
Zobacz także:



























