Pierwsza w Lizbonie zakochała się Ania. Przyjechała tu cztery lata temu na koncert. Weszła na scenę, księżyc był w pełni, ciepło, a ludzie niewiarygodnie słuchali. Po koncercie z muzykami poszli w miasto. Włóczyli się ciasnymi uliczkami. Pomyślała: To najpiękniejsze miejsce, jakie widziałam.

WIDEO

player placeholder

na zdj. Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński

Zdjęcia Marlena Bielińska/Makata
Stylizacja Jola Czaja
Asystentka stylistki Agnieszka Dębska
Makijaż Gonia Wielocha/Helena Rubinstein
Fryzury Miguel Molena
Produkcja sesji Ania Wierzbicka

Zobacz także: