Tegoroczna gala Fryderyk 2010 odbyła się Bazylice oo. Salezjanów w Warszawie. Koncert był bardzo skromny, utrzymany w żałobnej tonacji w związku z tragicznymi wydarzeniami z 10 kwietnia. Na scenie pojawiła się Anna Maria Jopek, Wojciech Karolak, Kayah, Bartłomiej Kominek, Stanisław Soyka, Justyna Steczkowska, Krzysztof Kolberger oraz Maryla Rodowicz.
Gospodarzami tego wzruszającego wieczoru będą Iwona Schymalla i Artur Orzech.
Tegoroczna gala Fryderyk 2010 odbyła się Bazylice oo. Salezjanów w Warszawie. Koncert był bardzo skromny, utrzymany w żałobnej tonacji w związku z tragicznymi wydarzeniami z 10 kwietnia. Na scenie pojawiła się Anna Maria Jopek, Wojciech Karolak, Kayah, Bartłomiej Kominek, Stanisław Soyka, Justyna Steczkowska, Krzysztof Kolberger oraz Maryla Rodowicz. Gospodarzami tego wzruszającego wieczoru będą Iwona Schymalla i Artur Orzech.
mwmedia
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.