O problemach zdrowotnych Anny Wyszkoni media rozpisują się od kilku ostatnich dni, a konkretniej – od ostatniego weekendu, kiedy to wokalistka, podczas występu w Opolu, skierowała do widzów poruszający apel. Czyżby Ania zmagała się z poważną chorobą?
WIDEO…
Ania Wyszkoni w szpitalu
„Kochani, nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest tam już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty” – te słowa Ani Wyszkoni zmroziły opinię publiczną podczas festiwalu w Opolu i zapoczątkowały spekulacje dotyczące stanu zdrowia artystki.
Obawa o wokalistkę była tym większa, że Ania rok wcześniej zmagała się z nowotworem tarczycy. Teraz, ku rozpaczy fanów, w mediach pojawiła się informacja, że gwiazda trafiła do szpitala. O jej stanie zdrowia i o tym, jak czuje się Ania, opowiedział jej partner i menadżer, Maciej Durczak. Co wyjawił? Wyjaśnienie tej sytuacji znajdziecie w naszej galerii.




























