Podróżuj z Beatą Pawlikowską - odcinek 5 - bilet lotniczy

Chcesz wyjechać, ale nie wiesz jak i gdzie kupić bilet lotniczy? Beata Pawlikowska powie ci jak to zrobić krok po kroku!
Agata Bernaciak / 19.09.2016 05:31

W tym odcinku Beata Pawlikowska opowie ci, w jaki sposób kupuje bilety lotnicze, na co zwraca uwagę przed podjęciem decyzji o zakupie danego połączenia, a także zdradzi tajemnicę, gdzie możesz kupić naprawdę tanie loty!

Podróżuj z Beatą Pawlikowską: bilet lotniczy

Czy wiesz, jak kilkanaście lat temu wyglądał bilet lotniczy? A może zastanawiasz się, czym tak naprawdę różni się bilet w promocji od normalnego? Na te inne pytania dotyczące organizacji podróży odpowiada znana podróżniczka, która ma ogromne doświadczenie w planowaniu wypraw.

Beata Pawlikowska dodatkowo podpowiada, na co zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o zakupie. I nie chodzi tu jedynie o cenę! Jak się okazuje równie ważnym wyznacznikiem w tej kwestii jest godzina lądowania na miejscu oraz długość przesiadki (o ile decydujesz się na lot tranzytowy).

Dokąd jechać? Poznaj rady Beaty Pawlikowskiej!

Zdaniem Beaty Pawlikowskiej bardzo ważnym elementem jest również... rezygnacja z podróży samolotem wtedy, gdy to tylko jest możliwe!

Jak dbać o zdrowie w podróży? Rady Beaty Pawlikowskiej!

Według podróżniczki to przejazdy środkami lokalnego transportu są najlepsze, bowiem umożliwiają poznanie kraju takim, jaki jest dla lokalnej społeczności, zobaczymy jak wygląda świat "po drodze", a także dzięki nim nie stracimy cennego czasu na lotnisku. Z resztą posłuchajcie sami!

 

Pociągiem do Torunia :) Pociągi mają w sobie coś niezwykłego, przygodowego i ...

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Beata Pawlikowska (@beata.pawlikowska)

Zapraszamy!