Podróżuj z Beatą Pawlikowską - odcinek 1 - dokąd jechać

Beata Pawlikowska podpowiada, dokąd jechać na pierwszą wyprawę, jak zorganizować wyjazd i czy warto jechać w nieznane. Zobaczcie!
Agata Bernaciak / 05.09.2016 05:18

Beata Pawlikowska znana jest ze swoich niesamowitych opowieści dotyczących odbytych przez nią podróży. W tym odcinku cyklu miłośniczka przygód opowiada, czym kieruje się przy wyborze miejsca na kolejną podróż, dokąd jechać na początek i czy warto odkrywać nowe miejsca.

Podróżuj z Beatą Pawlikowską: dokąd jechać?

Choć wielu osobom wydaje się, że podróże w nieznane są dość niebezpieczne i raczej nie są dla osób początkujących, Beata Pawlikowska obala ten mit. Otóż jej zdaniem to właśnie odkrywanie nowych miejsc jest najpiękniejsze w podróżowaniu!

 

Świat na walizce :)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Beata Pawlikowska (@beata.pawlikowska)

W tym filmie znana podróżniczka wymieniła państwa, które jej zdaniem są idealnym kierunkiem dla początkujących oraz opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z dalekimi podróżami (między innymi do Indii, Tajlandii, Ameryki Płd.).

O jakie dokumenty musisz zadbać przed wyjazdem?

Beata Pawlikowska w rozmowie z Polki.pl wyznała również, co najbardziej kocha w podróżowaniu i jakiego rodzaju wyjazdy są jej zdaniem najbardziej pouczające.

Obejrzyj film i przekonaj się, dokąd naprawdę warto jechać!

Beata Pawlikowska o samotnym podróżowaniu