Angelika Ogryzek została Miss Polski 2011!
WIDEO…
Zobaczcie suknie wieczorowe z pokazu na finale Miss Polski 2011. Może któraś będzie dla Was inspiracją weselną?

Angelika Ogryzek została Miss Polski 2011!
WIDEO…

Miała w tej uroczystej chwili różową, długą kreację wieczorową z drapowaniami w okolicy biustu, wstawkami z koronki oraz srebrnymi aplikacjami

Suknia miała długość maksi i odsłonięte ramiona

Jak Wam się podoba Angelika w tej kreacji? Pasuje do niej?

Miss Polski 2010 - Agata Szewioła wybrała biel i błękit oraz wycięcie na brzuchu

Amanda Warecka została I Wicemiss

Ubrano ją w jasnoczerwona sukienkę maksi, o prostym kroju, zebraną na brzuchu i ozdobioną kwiatową aplikacją. Ta kreacja naszym zdaniem była najlepsza!

Amanda wzruszona i z bukietem kwiatów

Marta Kownierowicz została II Wicemiss

A ubrano ją w malinowo-czerwoną sukienkę bombkę o długości przed kolano z trenem

Justyna Karłowska, III Wicemiss w ślubnej bieli

Sukienka idealna na ślub?

Ewelina Radgowska została IV Wicemiss

Ta różowa kreacja jest najsłabsza naszym zdaniem...
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.