#MamNosaDo: Matteo Brunetti o przepisie na szczęście pachnące włoską kuchnią

Najprzystojniejszy finalista 6. edycji „MasterChefa” zdradza swój sposób na to, jak rozpoznać jedzenie najlepszej jakości, bo dzięki niemu można... uwieść nawet Magdę Gessler!
20.05.2020 12:05

Advertisement Fani programów „MasterChef” i „Bitwa na smaki: David vs Matteo” dobrze znają Matteo Brunetti, doskonałego i superprzystojnego kucharza o cudownym uśmiechu. Miłość do gotowania wyniósł z rodzinnego domu, gdzie podczas niedzielnych obiadów do stołu zasiadało nawet po 30 osób. Jedzenie jednoczyło wszystkich, było doskonałym pretekstem do spotkań i rozmów. On sam zaczął przygodę z samodzielnym przygotowywaniem posiłków na studiach, kiedy wyprowadził się od rodziców. Wychodzi mu to doskonale! Kto nie pamięta, jak w trakcie programu „MasterChef” oczarował swoimi owocami morza samą Magdę Gessler?

Sukces pachnący włoską kuchnią

Matteo to szczęściarz – ma talent i mnóstwo fanów, którzy kochają go za niesamowite poczucie humoru, wdzięk i zabawny polski – jego kanał na yt obserwuje ponad 24 tysiące osób, a instagramowe konto – prawie 50 tysięcy! Nam opowiedział, dlaczego zapach jest dla niego jednym z najważniejszych zmysłów:

Zapach przypomina mi mój dom i la cucina di mia madre, czyli kuchnię mojej mamy. To właśnie ona zaszczepiła we mnie pasję do gotowania i dzięki niej mam nosa do dobrego jedzenia - mówi Brunetti

Polsko-włoski kucharz mówi, że kuchnia, lifestyle i humor to cały on. Absolutnie się zgadzamy!

Lubimy się otaczać pięknymi zapachami

Film powstał w ramach akcji #mamnosado promującej nową linię produktów do prania Persil. Matteo kocha gotować, ale ceni produkty, które neutralizują nie zawsze przyjemne kuchenne zapachy.

Linia Persil Against Bad Odors zapewnia ochronę przed brzydkimi zapachami dzięki technologii neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Zastosowanie żelu do prania lub kapsułek do prania Persil Disc 4w1 zapewnie nie tylko perfekcyjne rezultaty prania, ale również przyjemną, długotrwałą świeżość. 

Zarówno Żel do prania Persil Against Bad Odors jak i Persil Discs Against Bad Odors 4w1 to kompleksowe rozwiązania gwarantujące czystość i świeżość. Persil wnika głęboko w strukturę tkanin nie uszkadzając ich, jednocześnie usuwając najbardziej uporczywe plamy i neutralizując zapachy. Technologia neutralizacji nieprzyjemnych zapachów sprawia, że cząsteczki w niej zawarte działają jak magnes – przyciągają nieprzyjemne zapachy a w ich miejsce następuje uwalnianie składników kompozycji zapachowej.

 

Artykuł powstał z udziałem marki Persil.

 

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA