22 lutego 2009 r. rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego serialu taneczno-muzycznego w Polsce, „Tancerze”. To nowy serial TVP2, który w „otoczeniu” tańca i dobrej muzyki traktuje o trudnych, życiowych sprawach i problemach dnia codziennego.
22 lutego 2009 r. rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego serialu taneczno-muzycznego w Polsce, „Tancerze”. To nowy serial TVP2, który w „otoczeniu” tańca i dobrej muzyki traktuje o trudnych, życiowych sprawach i problemach dnia codziennego.
mwmedia
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.