W finale programu X Factor zwyciężył Artem Furman z grupy Czesława Mozila, na drugim miejscu znalazła się Marta Bijan - podopieczna Ewy Farnej, na trzecim - Ania Tacikowska, którą opiekowała się Tatiana Okupnik. Kibicowaliście Artemowi, a może to Marta powinna wygrać program? Będziecie śledzić kariery wokalne uczestników?
W finale programu X Factor zwyciężył Artem Furman z grupy Czesława Mozila, na drugim miejscu znalazła się Marta Bijan - podopieczna Ewy Farnej, na trzecim - Ania Tacikowska, którą opiekowała się Tatiana Okupnik. Kibicowaliście Artemowi, a może to Marta powinna wygrać program? Będziecie śledzić kariery wokalne uczestników?
fot. MWmedia/ kolaż Polki.pl We-dwoje
Zobaczcie fotorelację z ostatniego finałowego odcinka X Factor 2014:
Galeria
(46 zdjęcia)
17 / 46
PHOTO: PAWEL WRZECION/MWMEDIA WARSZAWA 31.05.2014 X FACTOR – ODCINEK FINALOWY N/Z: EWA FARNA
Ewa Farna też postawiła na loki
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.