W finale programu X Factor zwyciężył Artem Furman z grupy Czesława Mozila, na drugim miejscu znalazła się Marta Bijan - podopieczna Ewy Farnej, na trzecim - Ania Tacikowska, którą opiekowała się Tatiana Okupnik. Kibicowaliście Artemowi, a może to Marta powinna wygrać program? Będziecie śledzić kariery wokalne uczestników?

WIDEO

player placeholder
b234422-801d0a6

fot. MWmedia/ kolaż Polki.pl We-dwoje

Zobacz także:

Zobaczcie fotorelację z ostatniego finałowego odcinka X Factor 2014: