Trzeci odcinek „Tańca z gwiazdami” zakończył się dosyć niespodziewanie, bo przegrała para, która w programie zaprezentowała się całkiem nieźle czyli Dorota Deląg i Marcin Hakiel.

WIDEO

player placeholder

źródło: MWmedia