W drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy zatańczyły rumbę i quickstep. Największe wrażenie na publiczności zrobiła para Dorota Gardias i Andrzej Mosejcuk, natomiast z programem musieli się pożegnać Tomasz Sobczak i Kasia Krupa.
WIDEO…
źródło: MWmedia





















































