Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" tym razem zatańczyli klasycznego walca wiedeńskiego i gorącą sambę.Najlepszą parą byli Monika Richardson i Krzysztof Hulboj. Natomiast z programu odpadli Francys Sudnicka i Łukasz Czarnecki.

WIDEO

player placeholder

źródło: MWmedia