Półmetek "Tańca z gwiazdami" upłynął w hiszpańskich klimatach. Pierwsze miejsce odcinka zdobyła para Dorota i Andriej, których cha-cha był pełna żaru, namiętności i radości. Z programem musieli się pożegnać Paweł Nastula i Magda Soszyńska-Michno.
Półmetek "Tańca z gwiazdami" upłynął w hiszpańskich klimatach. Pierwsze miejsce odcinka zdobyła para Dorota i Andriej, których cha-cha był pełna żaru, namiętności i radości. Z programem musieli się pożegnać Paweł Nastula i Magda Soszyńska-Michno.
źródło: MWmedia
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.