Ci, którzy oglądali niedzielne show na pewno byli w szoku, że program opuścili Łukasz "Mrozu" Mróz i Aneta Piotrowska. Para przecież rewelacyjnie zatańczyła jive'a!

WIDEO

player placeholder

MWmedia