Finał programu "Bitwa o Dom" 2014 wygrał lekarz-pediatra Łukasz Durajski. Łukasz mieszkał z rodzicami i dwójką rodzeństwa w małym mieszkaniu w Zbiersku pod Kaliszem.
Finał programu "Bitwa o Dom" 2014 wygrał lekarz-pediatra Łukasz Durajski. Łukasz mieszkał z rodzicami i dwójką rodzeństwa w małym mieszkaniu w Zbiersku pod Kaliszem. Cieszy się z nagrody - mieszkania na warszawskiej Białołęce (ponad 50 mkw.). Łukasz nie znalazł jeszcze swojej połówki, a bardzo chciałby z kimś zamieszkać w nowym mieszkaniu...
fot. MWmedia/kolaż Polki.pl We-dwoje
Zobaczcie zdjęcia z finału "Bitwy o Dom" w naszej galerii. Jak wyglądała Małgorzata Rozenek? Jak poradziła sobie Kinga Rusin w roli prowadzącej?
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.