10 najlepszych kryminałów na luty!

Tylko dla tych, co lubią się bać.

Czerwony Alert
"Czerwony alert" to nie fikcyjny thriller, ale prawdziwa historia opisana przez Billa Browdera, który do 2005 roku był największym inwestorem zagranicznym w Rosji, a później stał się przeciwnikiem numer jeden Putina. Browder demaskuje to, w jaki sposób funkcjonuje rosyjskie państwo. Nie boi się wyjawić, na jak wielką skalę ma tam miejsce korupcja czy łamanie praw człowieka. Ta książka z pewnością nie przejdzie bez echa w świecie polityki i nie tylko. 

Cena książki: ok. 40 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
W zimie najlepiej się czyta kryminały. ;) Jeśli chodzi natomiast o luty tego roku (2017) to największym odkryciem był dla mnie Rick Rordian i jego "Taniec Wdowca" - genialny kryminał, którego akcja rozgrywa się w słonecznym Teksasie, z tequilą, pięknymi kobietami i detektywem na tropie morderstwa w branży muzycznej. Na koniec zimy / początek wiosny - świetna lektura. W ogóle Rordian odświeżył gatunek jak dla mnie i moje podejście od tego gatunku. ;)
/3 lata temu
ja jestem świeżo po lekturze książki Kai Malanowskiej Mgła i muszę przyznać, że książka mnie zachwyciła. Bardzo ciekawie i fajnie stworzony wątek kryminalny. Podoba mi się styl autorki, pisze w taki sposób, że nie sposób się od książki oderwać.