10 najlepszych kryminałów na luty!

Tylko dla tych, co lubią się bać.

Profanacja
Protestancki książę William zostaje zamordowany przez fanatycznego katolika w XIX-wiecznej Anglii. W królestwie coraz częściej słyszy się, że następną ofiarą zabójcy ma być sama królowa Elżbieta. Pojawia się też kolejne morderstwo, o które posądza się żonę ofiary. Czy ma ono coś wspólnego z zabójstwem księcia Williama? Czy całość nie jest misternie zaplanowanym spiskiem? Nieraz przekonaliśmy się o tym w historii, że gdzie celem jest zdobycie władzy, nie zważa się na nic, co święte... Czy tak będzie i tym razem?


Cena książki: ok. 27 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
W zimie najlepiej się czyta kryminały. ;) Jeśli chodzi natomiast o luty tego roku (2017) to największym odkryciem był dla mnie Rick Rordian i jego "Taniec Wdowca" - genialny kryminał, którego akcja rozgrywa się w słonecznym Teksasie, z tequilą, pięknymi kobietami i detektywem na tropie morderstwa w branży muzycznej. Na koniec zimy / początek wiosny - świetna lektura. W ogóle Rordian odświeżył gatunek jak dla mnie i moje podejście od tego gatunku. ;)
/3 lata temu
ja jestem świeżo po lekturze książki Kai Malanowskiej Mgła i muszę przyznać, że książka mnie zachwyciła. Bardzo ciekawie i fajnie stworzony wątek kryminalny. Podoba mi się styl autorki, pisze w taki sposób, że nie sposób się od książki oderwać.