Książki na prezent dla babci i dziadka

Podaruj bliskim coś do czytania.

Pewnego razu we Francji, cena ok. 40 zł
„Pewnego razu we Francji” w brawurowy sposób opowiada koleje życia Józefa Joanovici, które wciąż dla historyków pozostaje zagadką. Doskonała pozycja dla wszystkich miłośników historii kryminalnych i sensacyjnych.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 lata temu
Wszystkim seniorom polecamy lekturę książki „Bankiet wysuszonych kasztanów” autorstwa Joanny Stańdy, która dowodzi, że starość, która prędzej, czy później dotknie każdego z nas może być niezapomnianym etapem życia. Główne bohaterki, cztery bardzo wyjątkowe seniorki, którym przyjdzie spotkać się na oddziale geriatrycznym, przekonają nas, że starość jest w pełni naturalnym etapem życia, który choć trudny, bywa także pełen wrażeń. Ta książka to prawdziwa pochwała życia „tu i teraz”.
/2 lata temu
Doskonałą lekturą, która ucieszy każdą babcię i dziadka jest także książka Małgorzaty Mossakowskiej-Górnikowskiej – „Pani Nela z Saskiej Kępy”. Niepodważalnym atutem pozycji pozostaje uniwersalna treść i autentyczni bohaterowie. Fabularyzowana opowieść o tytułowej pani Neli, czyli Anieli Bińkowskiej która w roku 1928 przyjechała z Łodzi do Warszawy, by rozpocząć nowe życie, porusza do głębi. Wątki opisane w książce sprawiają bowiem, że jedynie od czytelnika zależy, czy potraktuje lekturę jako książkę o miłości, i o niezwykłej kobiecie obdarzonej ogromną siłą charakteru, czy jako pozycję o losach ludzi żyjących zaraz po wojnie lub o Warszawie i Saskiej Kępie.
/3 lata temu
Też polecam książkę"DZIEŃ PO DNIU". Już zamówiłam ją nawet w matrasie. Książka ma sprawdzone recenzje, a dodatkowo jest jeszcze płyta. Moja babcia go uwielbia :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)