15 nowości wydawniczych na styczeń

Czy pojawią się w twojej biblioteczce?
Milena Oszczepalińska / 08.01.2015 06:19
Postanowiłaś zacząć nowy rok z książką? Jeśli nie masz pomysłu, od czego zacząć przygodę z literaturą, wybierz coś z polecanych przez nas nowości. Trzy popularne wydawnictwa - Prószyński i S-ka, Albatros oraz Wydawnictwo Literackie oferują wiele nowości na styczeń, które na pewno przypadną do gustu naszym czytelniczkom.

Nie tylko romanse

Literatura kobieca kojarzona jest zwykle z książkami o miłości, ewentualnie z obyczajowymi, a przecież niektóre z nas lubią też kryminały, książki sensacyjne, fantastyczne czy literaturę faktu. W naszej galerii znajdziecie nowości ze wszystkich popularnych gatunków literackich. Na pewno każda z was wybierze coś dla siebie. Sprawdźcie!

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/01.03.2015 18:32
ja bardzo czekałam na książkę House of cards. bardzo mi się podobał serial i chciałam zweryfikować. Przyznam, że książka jest lepsza.
/30.01.2015 12:56
Ja zaczęłam rok z powieścią "Continuum" Kamila Bracha, z polecenia koleżanki, bo nie przepadam za fantastyką. Ale lubię książki związane z Warszawą, a tu akcja w Warszawie i wciągająca historia miłosna Jacka i Ilony. A teraz biorę się za "Do trzech razy Natalie" Olgi Rudnickiej :)